A101 de Çalışmak Çalışma Şartları Maaşı Ne Kadar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

A101 de Çalışmak Çalışma Şartları Maaşı Ne Kadar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

A101 de Çalışmak Çalışma Şartları Maaşı Ne Kadar

A 101 Marketler zinciri Türkiye’de zincir mağazalar arasında büyük bir bölümü oluşturmaktadır haliyle A101 de çalışmak nasıl birşey A 101 çalışma şartları ağır mı saat kaçta başlayıp kaçta kapatılıyor vs gibi bilgileri sizler için aşağıda ki yazımız da paylaştık.


A101 de çalışma başlangıç saati 9 saat olarak belirlenmiştir. Yemek ve çay istirahatleri bu süreye dahildir. Diğer bir çok firma da olduğu gibi, hafta da bir gün izin ve yılınızı doldurmanız durumun da, yıllık izin gibi haklara sahip olursunuz. Yıllık izinler genel de işlerin en düşük olduğu dönemler de verilmektedir.

Firma da resmi tatil günleri haricin de mesai ödemesi yapılmamaktadır. Zira personel eksikliğinin sıklıkla hissedildiği işletmelerden olduğu için A101, hafta da bir kaç gün fazla çalışmanız gerekebilir. Ne yazık ki, bu fazla çalışmalar için herhangi bir ücret almanız söz konusu değildir. A101 mesai adı altın da herhangi bir ödeme yapmaz. Resmi tatiller de ise, çalışmanız durumun da mesai ödemesi alırsınız.

A101 de normal bir personel olarak çalışıyorsanız maaşınız 1000-1100 TL arasın da farklılık gösterebilir. Şayet Mağaza Sorumlusu olarak istihdam ediliyorsanız bu maaş 1100-1500 TL arasın da bir maaş almanız söz konusudur.

Firmaya personel olarak başlayıp,bölge sorumlusu olmanız mümkün.Tabi bu sizin uzun vadede çalışmanıza bağlı.Ve üstlerinizin bu çalışmayı görüp taktir etmesine.

A101 Maaşları;

Mağaza satış personeli: 1.300 TL

Mağaza Sorumlusu Yardımcısı 1.500 – 1.750 TL

Mağaza Sorumlusu ise 1.750 – 2.250 TL

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "A101 de Çalışmak Çalışma Şartları Maaşı Ne Kadar"

  1. harun.gül demişki

    ben.de.çalısmak.için.başvuru.yapacağımYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.