CİMER - Cumhurbaşkanına Mesaj Yaz Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

CİMER – Cumhurbaşkanına Mesaj Yaz Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CİMER – Cumhurbaşkanına Mesaj Yaz Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi

Cimer yani Cumhurbaşkanlıgı İletisim Merkezi sizlerin istek, şikayet ve önerilerinizi dinliyor sorunlarınıza çözüm üretiyor peki Cimere nasıl mesaj yazılı Cumhur başkanına mesaj yazmak için ne yapmak gerekiyor gibi bilgileri sizler için aşağıdaki yazımızda tüm detayları ile anlattık yazımızı okuyarak Cumhurbaşkanlıgına dilekçenizi verebilirsiniz.

CİMER Cumhurbaşkanlığı İletişim merkezidir. CİMER Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi vatandaşların sorunlarını dile getirdikleri bir platformdur. CİMER Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi vatandaşların sorunlarına çözüm arayan bir platformdur. Bu platforma vatandaşlar şikayetlerini yazıyor ve CİMER Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi tarafından en geç 3 gün içerisinde cevap veriliyor. Başbakanlığa bağlı olarak 2006 yılında yapılam Bimer Başbakanlık İletişim Merkezi gibi vatandaşların daha kolay bilgi sahibi olabilmesi için Cimer Cumhurbaşkanlığı İletşim Merkezi yapıldı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi tıpku Başbakanlık İletişim Merkezi vtandaşların sorularını değerlendirmeye alıyor ve en geç 30 gün içerisinde sorularına yanıt veriyor böylece vatandaş tüm devletle alakalı konularda bilgi sahibi olabiliyor. Şu an ayrı bir web sitesi olmayan Cimer’e (www.turkiye.gov.tr) sitesi üzerinden ulaşılabiliyor. Cimer’e başvuru için, bu site harici herhangi bir siteye üyelik gerekmiyor. Siteye giriş yaptığınız takdirde, ekstra hiçbir işlem yapmadan direk Cimer’le iletişim kurabilirsiniz.

Buraya Tıkla

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

7 Yorum yapılmış "CİMER – Cumhurbaşkanına Mesaj Yaz Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi"

« Geri12İleri »
  1. fatma demişki

    Sayın Cumhurbaşkanımız; Size Çok Önemli ßir istekte ßulunmak istiyorum. Ve İNŞALLAH ßu Mesajımı Görürsünüz Diye Dua Ediyorum. Lafı Uzatmayacağım ßen SMA Yani Spinal Muskülar Atrofi Hastasıyım. ßundan 1 Ay Önce Hastalığım’ın Tedavisi Olduğunu Öğrendim ve Dünyalar ßenim Oldu. Lakin Sonra ßu Tedavinin Zengin Ailenin ßile Gücü Yetmeyecek Kadar Pahalı Olduğunu Öğrendim ve Dünya ßaşıma Yıkıldı. Sizden Ricam Olur ßu Olaya El Atın ve Devletin Karşılamasını Sağlayın. ßenim için Değilse ßile Küçücük Masum ßeßeklerin iyileşmesi için. Çünkü Onlar ßenim Kadar Şanslı Değil Nefes Alamıyorlar ve Geçen Her Saniye Aleyhlerine işliyor. Lütfen Sesimi Duyun Yalvarıyorum. Çocuklar ölmesin ßenim umutlarım Sönmesin. Sayın Cumhurbaşkanımız Allah Sizi ßaşımızdan Eksik Etmesin. ßen Ailem ve Akrabalarım Hepimiz Sizi Destekliyoruz Ne Olur Sizde ßu SMA ilacını Destekleyin Tek Arzum ßu. Allah Yolunuzu Açık Etsin.

    KaynlK

  2. MuhtarMehmet Yılmaz demişki

    ŞANLIURFA DAN SAYIN CUMHURBAŞKANI SELAMLAR FAKAT SAYIN CUMHURBAŞKANI GÖRÜŞMELEĞİM BEN ŞANLIURFA EYYUBİYE İLÇESİ SELMAN MAHALLESİ MUHTARI MEHMET YILMAZ

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.