Evidea Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgileri Telefon Numarası Nedir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Evidea Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgileri Telefon Numarası Nedir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Evidea Müşteri Temsilcisi İletişim Bilgileri Telefon Numarası Nedir

EVİDEA Türkiye’de faaliyet gösteren köklü firmalar arasında yer almaktadır siz de evidea dan alışveriş yapmak istiyorum ya da evide dan alışveriş yaptım lakin kendilerine ulaşmam lazım diyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıdaki yazımızda tüm detayları ile paylaştık bilemediginiz ya da sormak istediginiz başka birşey varsa bizlere youm bölümünden yazabilirsiniz.

Evidea, eviniz için tüm ihtiyaçlarınızı bulabileceğiniz Türkiye’nin en büyük mobilya ve ev dekorasyon ürünleri sitesidir.

Biz Kimiz?

Evinizin şıklığı ve konforu için birbirinden farklı kategoride ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere ulaştrmayı ilke edinen, mobilya ve ev dekorasyonu alanında Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesiyiz. Evidea olarak, zaman içerisinde yüzlerce yerli üretici ile kurduğumuz ortaklıklarla, eviniz için en şık, en konforlu ve birbirinden farklı kategorideki ürünleri gerek tasarlatıp, ürettirerek; gerekse en uygun fiyatlarla tedarik ederek sizlere ulaştırıyoruz. Üstelik yüzde yüz yerli üreticilerle yaptığımız özel anlaşmalar ile sizin için en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Hikayemiz

Evidea.com’un hikayesi, iki ortak Timur Tandoğar ve Tuğberk Keselioğlu’nun 2008 yılında Malzemem.com’u kurması ile başladı. Malzemem.com zaman içerisinde müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ev ürünlerinin ağırlıklı olarak bulunduğu bir site haline geldi ve aldığımız ilk yatırımla birlikte hedef kitlemiz, konseptimiz ve adımız değişti. Böylece eviniz için her şeyi bulabileceğiniz evidea.com kurulmuş oldu. Dünyanın önemli yatırımcılarından Tiger Global Management fonu ile ortaklık yapımızı genişlettik ve bugün ticaret hacmi bakımından Türkiye’nin ilk beş e-ticaret sitesi içerisinde yer alıyoruz.

EVİDEA MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI
0850 532 22 22 AKILLI TELEFONLARDAN TEK DOKUNUŞLA ARAYABİLİRSİNİZ

EVİDEA internet üzerinden hizmet vermekte olan dekorasyon mağazaları arasında özellikle fiyat kalite oranı olarak en iyi mağazalardan bir tanesi olarak göze çarpmaktadır. Yeni evlilerin veya evinde yenilik isteyenlerin ilk tercih ettiği sitelerden bir tanesi olmakla beraber müşteri memnuniyeti konusunda son derece hassasiyet göstermekte ve çağrı merkezi bünyesinde bulunan sayısız müşteri temsilcisi ile sorununuzu çözmek için her türlü hizmeti vermektedir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.