Eviniz de Evde Kış Çayı Paketleme Yaparak Para Kazanma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Eviniz de Evde Kış Çayı Paketleme Yaparak Para Kazanma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Eviniz de Evde Kış Çayı Paketleme Yaparak Para Kazanma

Eviniz de yapılabilecek işler arasında malum kış mevsimi geldiğinden dolayı kış mevsimine uyacak işler revaçtadır. siz de kışın evde boş boş oturmak yerine evinizde kış çayları paketleme işleri yapabilirsiniz peki kış çayı paketleme nasıl yapılır kış çayı paketi işlewrini kimler verir tüm bu bilgiler aşağıdaki yazımızda bulunmaktadır.

Eğer para kazanmak istiyorsanız ve bu isteğinizde ısrarcıysanız, aynı işi defalarca kez yapmaktan kısa bir sürede sıkılmayacak ve işinizi severek yapacaksanız bu işe gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz. Ancak şunu hatırlatmakta yine fayda var ki paketleme işi sürekli aynı hareketleri yapacağınız çok dar çerçeveli bir iş. Bu sebeple gerçekten istikrarlı olmayı ve bir hevesle değil kararlılıkla başlamayı gerektiren bir iş. Eğer bu okuduklarınıza rağmen kararlıysanız ve hala evinizde çay veya paketleme işi alarak para kazanmak istiyorsanız yapacağınız ilk iş bu bölüme yorum yazarak ilgililere bu talebinizi duyurmak olacaktır. Buraya yazacağınız yorum sayesinde evde çay ve ıhlamur paketleme işi veren firmalar talebinizi görecek ve sizinle irtibata geçeceklerdir. Diğer yandan bu işle ilgili daha fazla bilgi edinmek güvenilirliğini ölçmek için de yorumları okuyabilir, paketleme işi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

IHLAMUR PAKETLEME İŞİ NASIL YAPILIR?

Ihlamur paketleme işinde firmalar genellikle sizlere çuvallarla büyük bir şekilde toplu ıhlamurları verirler. Daha sonrasında sizlere verdikleri küçük jelatinlerle 50’şer gramlık veya 100’er gramlık bunları paketlemenizi isterler. Hem perakende hem de toptan satan yerlerin verdiği bu tarz ıhlamur paketleme işlerinde ise size gönderilecek olan malzemeler üç aşağı beş yukarı belli diyebiliriz.
Firmalar sizlere ıhlamur, jelatin, eldiven, zımba ve etiket vereceklerdir. Sizler sadece size verilen malzemeler ile bu ürünleri hazırlayacak ve daha sonrasında hazırlanmış olan ürünleri paketler halinde firmaya teslim edeceksiniz.

IHLAMUR PAKETLEME İŞİNDEN NE KADAR KAZANIRSINIZ?

Firmalar ıhlamur paketleme işlerine genellikle çok fazla para ayıran firmalar paketleme başına para öderler. Paketleme başına 5 – 10 kuruş arasında para ödeyen firmalar bu ürünleri 4 – 10 TL arasında satarken size verilen paralar onlara çok fazla dokunmayacaktır. Alacağınız 5 – 10 kuruş paranızın toplamda ne kadar olacağı size kalmış diyebiliriz. Günlük ve haftalık olarak iş veren firmalar sizlere minimum 1000 adet paketleme işi vereceklerdir.

Sadece bir parti işten bile kazanacağınız para ortalama olarak 100 TL olacaktır. Firmanın satışlarının da büyük etken olduğu bu işte elinizde eğer hızlıysa çok iş yapabilir ve çok para kazanabilirsiniz. Özellikle de büyük şehirde yaşayan kişilerin bu tarz işleri daha rahat ve daha çok yaptığını ve aynı zamanda da çok para kazandıklarını ifade edebiliriz.
İstanbul gibi büyük bir şehirde bu işi yapan kişilerin aylık ortalama 2,000 TL kazandığı firmalar tarafından bildirilmektedir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

7 Yorum yapılmış "Eviniz de Evde Kış Çayı Paketleme Yaparak Para Kazanma"

« Geri12İleri »
  1. Samet BEKİROĞLU demişki

    merhabalar başarılı çalışmalar dilerim herkeze istanbul sultangazi bölgesinde ikahmetkah ediyorum ve ailem bu tür iş istiyor benden benimle iletişime geçerseniz +10 kişilik aile ekibim var teşekkürler
    (samet_bekir_12@hotmail.com) ( burdan mail olarak iletişime geçebilirsiniz)

  2. Evsen demişki

    Bende çalışmak istiyorum yardimci olurmusunuz

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.