Gönderilen Ürün Leri Test Ederek Para Kazanmak İstermisiniz : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Gönderilen Ürün Leri Test Ederek Para Kazanmak İstermisiniz

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gönderilen Ürün Leri Test Ederek Para Kazanmak İstermisiniz

Herhangi bir marka size yeni ürününü gönderiyor siz de gönderilen ürünü deneyerek fikirlerinizi artıları eksileri ile birlikte firmaya iletiyorsunuz bu sayede para kazanıyorsunuz peki ürün deneyerek nasıl para kazanılır kimler ürün gönderiyor hangi firmalar ile anlaşılır gibi sorulara cevap olarak yazımızı hazırladık.

Perakende sektöründe rekabet arttıkça ünlü Türk giyim markaları Müşteri memnuniyeti anketi için Ürün giyim testi yaptırıp sizden ürünü belli bir süre kullandıktan sonra Anket yapmanızı istiyor. Bu giyim şirketleri Anlaştıgı insanlara bulundukları sezondaki kıyafetleri verip 3 aylık bir süre veriyor. Ürünü size verilen yıkama talimatlarına göre giymenizi istiyor giyim testi sonucunda sizin yorumlrınızı alıyor kullandıgınız ürünlerin dayanıklılıgı testlerden geçiriliyor sizde bu işi yapıp paranızı alıyorsunuz.

Peki Giyim Testi yapanlar ne kadar para kazanıyor ? Bu işi yapanlar düzenli olarak para kazanabiliyor. Hem kıyafetlerinizi bedavaya alıyorsunuz hemde para kazanıyorsunuz. Ortalama kazanabileceginiz para aylık olarak 1000 TL civarındadır.

Sizlerde bu firmalarla anlaşarak bu işi yapmak istiyorsanız bu şirketlerin sizlerle iletişime geçmesini saglamak için iletişim bilgilerinizi yoruma yazarak başlayabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

15 Yorum yapılmış "Gönderilen Ürün Leri Test Ederek Para Kazanmak İstermisiniz"

« Geri123İleri »
 1. şebnem atik demişki

  giyim konusuna ilgim var denemek isterim (nisaatik@mynet.com)

 2. elif demişki

  giyim konusunda ilgim var

  (elftrkl96@gmail.com)

 3. Nevin demişki

  (denizaltim@gmail.com) adresine mail atabilirsiniz

 4. Büşra demişki

  Bu iş tam bana göre modayla çok ilgiliyim kıyafettende anlarım dönerseniz sevinirim (gunerbusr@gmail.com)

 5. BETÜL demişki

  giyim konuşunda Ve yapabileceğime eminim
  (betulfirezz@gmail.com)

« Geri123İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.