İplik Temizleme İşi Arayanlar İş Verenler Burada : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İplik Temizleme İşi Arayanlar İş Verenler Burada

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İplik Temizleme İşi Arayanlar İş Verenler Burada

Evde iplik temizleme işi yaparak evin masraflarına ortak olmak isteyen baylar ve bayanlar bugün sizlere evde iplik temizleme işi ile ilgili bilgiler verecegiz siz de daha önce iplik temizleme işi yaptım yine iş arıyorum diyorsanız yazımız da iplik temizleme ile ilgili bilgiler yer almaktadır.

Evde iplik temizleme işi nasıl yapılır?

Firmaların sizlere göndereceği malzemeleri istenilen şekilde hazırlamanız gerekecektir. Bırakılan tekstil ürünlerinin üzerinde kalın iplik kalıntılarını temizlemek gerekiyor. Bu bir iç çamaşırı olabilir, bir kıyafet olabilir, bir çorap olabilir. Sizlere çuvallarla gönderilen kıyafetleri tek tek kontrol ederek üzerindeki fazla ipleri kesmeniz temizlemeniz gerekmektedir. Böylece iş bitiminde size parça başı ücret ödenecektir.

İplik temizleme işine nasıl müracaat ederim?

İnternet üzerinde yapacağınız kısa araştırma sonucunda evlere iplik temizleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayınız. Eğer imkanınız varsa yaşadığınız bölgedeki tekstil firmaları ile doğrudan görüşme de yapabilirsiniz. Ancak böyle imkanı olmayanlara konu altına kendilerini tanıtan mesajlar yazması halinde evlere iplik temizleme işi veren firmalar sizin de bırakacağınız iletişim bilgileri aracılığı ile görüşecek bir iş teklifinde bulunacaktır.

İplik temizleme işinden ne kadar kazanırım?
İş yoğunlugunuza elinizin yatkınlıgına baglı olarak kazanabileceginiz miktarlar 1000 ile 1500 lira arasındadır

Sizler de ayda 1000- 1500 lira civarında para kazanma fırsatını yakalamak istiyorsanız mutlaka kendinizi tanıtan iletişim bilgilerinizi içeren yazılar yazınız.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "İplik Temizleme İşi Arayanlar İş Verenler Burada"

  1. Banu demişki

    Ise ihtiyaclm var neolur degerlendirinYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.