Şok Market te Çalışmak Şartları Nasıl Çalışılır mı Maaşı Ne Kadar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Şok Market te Çalışmak Şartları Nasıl Çalışılır mı Maaşı Ne Kadar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Şok Market te Çalışmak Şartları Nasıl Çalışılır mı Maaşı Ne Kadar

Türkiye’de zincir magazalar içerisinde kendisine büyük bir yer edinmiş Şok Marketler de çalışma şartları nasıldır Şok Market maaşları ne kadar Müdür müdür yardımcısı kasiyer eleman vs ne kadar alır Şok Markette çalışmak için ne yapmak gerekir nereye başvurulur gibi bilgileri sizler için derledik.

Şok Market Çalışan Maaşları;
Müdür yardımcısı 1900 maaş 57 tl şok kart
Mağaza sorumlusu 2100 maaş 57 tl şok kart
Mağaza Personeli; 1650 maaş 57 tl şok kart

Mağazalar standart 4 kişidir 2 personel 1 müdür yardımcısı 1 mağaza yöneticisi sabah 1 personel ve 1 yönetici mağazayı açar mağazaya giriş saati 8.30 dur 9 da satışa açılır öğlen saat 1.30 da diğer personel ve yönetici gelir sabahçının çıkışı saat akşam 5 dir öğlen gelen ise mağazayı saat 9 da kapatır 9.30 da çıkar haftada 1 gün izininiz vardır bunu mağaza yönetisi belirler personel izin kullanacağı zaman diğer personel full kalır aynı şekilde master ve müdürde geçerlidir maaşlarda gecikme olmaz araya hafta sonu girecekse 1 2 gün erkende yatabilir 2 parça olarak ayın 26 sı ve 5 inde yatar.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

ŞOK Market Tic. A.Ş. Mağazaları 1995 yılın da kurulmuş genç bir şirket olarak büyüyerek yoluna devam etmektedir. Şirketimiz Başarı odaklı çalışkan, hedefe odaklanmış, yüksek nitelikli işler çıkaran Çalışanlarımızın eseridir.

İnsan Kaynakları olarak politikamız; Çevresel fırsatların, değişimlerin ve tehditlerin incelemeleri yapılarak, şirketini sürekli gelişen değişen ve işini tek seferde doğru yapan bir organizasyon haline getirmek ve sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

Kurumun stratejik hedeflerine ulaşması için, organizasyonun bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek. Bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını geliştirecek sistemleri kurmaktır.

İNSAN KAYNAKLARI STRATEJİMİZ

Şok Market Tic. A.Ş. stratejilerini, faaliyet gösterdiği alanda (perakendecilik) standartları yukarı çekecek, Şirketimizin Değerleri olan, müşteri önceliğimizdir, kalitede birinciyiz, rekabetçiyiz, gücünü değişimden alırız, sonuç odaklıyız ve hep beraber başarırız üzerine kurmuş ve bu anlayışla ile saygınlık ve sektörel liderliği sağlamak üzere yapılandırarak, ülkemizin en çok çalışılmak istenen şirketlerinden olmaktır.

Rekabet ortamında farkı yaratanın İnsan olduğu bilincinden hareket ederek, çalışanlarının memnuniyet ve motivasyon düzeyini yükseltmek, şirkete olan bağlılık ve çalışanlar arası işbirliğini sürekli geliştirerek rekabet gücünü ileriye taşımaktır.

ÇALIŞKANLIĞI İLE ŞOKA SOKACAK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ

ŞOK Market Ailesine; Bölge Sorumlusu, Mağaza Görevlisi, Mağaza Yöneticisi veya Yönetici Adayı ve Genel Merkez Pozisyonlarında olarak başvurabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Adaylarımız kendilerine en yakın Mağazamıza başvurabilirler. Mağaza Yöneticilerimiz müracaat ve ilk görüşme konusunda adaylarımıza yardımcı olacaktır. Web sitemizden başvuru formu doldurabilirsiniz. Ancak bu durumda da ilk görüşme için Size en yakın Mağazamıza yönlendirileceksiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.