TIKLA BAŞVUR Beymen Magazaları Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Beymen Magazaları Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Beymen Mgazaları Başvuru Formu Doldur

Beymen giyim magazaları uzun yıllardır Türkiye’de giyim sektörüne yön vermiş ve vermeye devam ediyor siz de Beymen’de çalışmak istiyorum ama Beymene nasıl girilir nereye başvurulur bilmiyorum diyorsanız sizlere aşağıdaki yazımızda Beymen iş fırsatları işe alım süreci vs hakkında bilgiler paylaştık.

ÜCRETLENDİRME VE YAN HAKLAR

Ücret Yönetimi ve Prim Sistemi : Beymen’de pozisyonun kapsamı(grade) ve sektör verileri dikkate alınarak fırsat eşitliğine dayalı bir ücret politikası yürütülmektedir. Satış ekibinin kazançlarının önemli bir bölümünü oluşturan çok çeşitli ve zengin satış primi sistemleri uygulanmaktadır.

Yabancı Dil Tazminatı : Beymen satış ekibi için yabancı dil bilmek de bir ayrıcalıktır. Belirlenen seviyelerde yabancı dil bilen personeli ödüllendirmek amacıyla dil tazminatı uygulaması yapılmaktadır.

Özel Sağlık Sigortası : Beymen’li olmanın ayrıcaklıklarından biri de pozisyon ayırt etmeksizin personelimize tanıdığımız özel sağlık sigortası desteğidir.

Ayrıca; Boynerişim kart ile tüm personelimize Boyner Holding’e bağlı işyerlerinde ve anlaşmalı firmalarda geçerli olan özel indirimler ve fırsatlar sağlanmaktadır.

ÖDÜLLENDİRME VE ONURLANDIRMA

» Arkadaşını Öner Sen de Kazan

» Milyonerler Kulubü

» Motivasyon Oyunları

» Yurtdışı Eğitimlerine Katılım

BEYMEN’DE KARİYER

Beymen’de işe alım, terfi, rotasyon, ücretlendirme gibi tüm İnsan Kaynakları uygulamalarında çalışanlara, adil bir yaklaşım ile fırsat eşitliği sunulmaktadır.

Beymen’de kariyer fırsatları için başvuru yapabileceğiniz departman ve pozisyonlar:

Satınalma ve Ürün Direktörlüğü
Ticari Direktörlük
Pazarlama ve İletişim Direktörlüğü
İnsan Kaynakları Direktörlüğü
Mali İşler Direktörlüğü
Operasyon, Teknoloji ve Omnichannel Direktörlüğü
Satış Direktörlüğü
Görsel Düzenleme Departmanı
Mağaza Pozisyonları
Staj fırsatları

Açık Pozisyonlar

Tıkla Başvur

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.