TIKLA BAŞVUR Flo Ayakkabı İş Başvurusu Yap Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Flo Ayakkabı İş Başvurusu Yap Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Flo Ayakkabı İş Başvurusu Yap Formu Doldur

Flo Ayakkabı magazaları sizlere uzun yıllardır Türkiye’de hizmet sunmaya devam ediyor siz de Flo magazalarında çalışmak istiyorum ama Floya nasıl girilir nereye başvurulur bilmiyorum diyorsanız sizler için aşağıdaki yazımızda Flo Ayakkabı işçi eleman alımı iş başvuru formu nu yayınlıyoruz.

Ziylan İnsan Kaynakları’ nın yönetim ilkesi, bünyesine çalışkan, yetenekli, yaratıcı ve başarılı kişileri çekmek, gelişmelerine yardımcı olmak, üst kademelere ulaşma yollarını açık tutarak bu sektörde kariyer yapmalarını sağlamak ve uzun yıllar birlikte çalışmaktır.

Vizyon : Performans ve motivasyonu yüksek, üretkenlik ve uzmanlığı üst seviyede, insan kaynağı yaratmak.
Misyon : Şirketimiz için yetenekli insan kaynağını seçmek, geliştirmek ve sürekliliğini sağlamaktır.

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Global bir oyuncu ve perakende sektöründe liderliğini sürdüren bir marka olan grubumuzda;

Şirket hedeflerine odaklanmış, takım ruhu ile çalışan, sürekli gelişen ve geliştiren, mutlu, motivasyonu ve performansı yüksek bir insan gücü oluşturarak grubumuzun hedeflerine ulaşmasını desteklemektir.
İnsan Kaynakları Politikamız

Ziylan’da tüm çalışanlarımızın bireysel gelişimi ve kariyer hedeflerine katkı sağlayacak uygun ortamı oluştururuz.
Ziylan’da her çalışan ve organizasyondaki her iş, eşit olarak değerlidir. Eşitlik ilkesini her koşulda çalışanlarımıza hissettiririz.
Şeffaflık ve güven esasına göre çalışmayı, Ziylan çalışanlarına karşı mesleki bir sorumluluk olarak görürüz.
Ziylan çatısı altında yüksek performans kültürü hedeflenir. Çalışanların gösterdiği performansın net olarak görünür kılındığı adil bir değerlendirme ortamı oluşturmak Ziylan İnsan Kaynakları Ekibi’nin sorumluluğundadır.
Ziylan kurumunun değerlerini, Ziylan çalışanlarının “ortak değerleri” olarak kabul ederiz. O ortak değerleri alacağımız her aksiyonda daima göz önünde bulundurur ve yaşatırız.
Ziylan İnsan Kaynakları Ekibi olarak, Ziylan çalışanları için her koşulda daima erişilebilir konumda olmaya ve geri bildirim vermeye hazırız.
Yapacağımız tüm yeni uygulamalar için en önemli yön gösterici Ziylan çalışanlarının eleştirileri, görüş ve önerileridir, fikirlerinize önem veririz.
Çalışanlarımızın hayatını kolaylaştıracak, konforunu sağlayacak ve iş verimliliğini artıracak tüm sistem ve araçları geliştiririz.

İşe Alım Süreci

Gücünü çalışanlarından alan şirketimizin işe alım sürecinde en önemli hedefi, doğru pozisyona doğru adayları yerleştirerek, nitelikli insan gücünü kuruma kazandırmaktır. Bu doğrultuda amacımız, adil bir değerlendirme yöntemiyle ilgili pozisyonların gerektirdiği niteliklere uygun adayları istihdam etmektir.

Ülkemizin geleceğini elinde tutan liseli ve üniversiteli gençleri perakende sektörünü meslek edinerek gelişmek üzere iş ve staj imkanları sunuyoruz.
Değerlendirme Süreci

Ziylan Grup Mağazalarında (FLO, Polaris, SIS)ve merkez birimleri için açık pozisyonlar bölümünde belirtilen pozisyonlarımızın gerektirdiği nitelikler doğrultusunda yapılan başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Pozisyonlara göre değerlendirme süreci farklılık göstermektedir.

İnsan Kaynakları Bölümü ve ilgili birim tarafından yapılan değerlendirmeler ve referans araştırmaları sonucunda tüm süreçleri olumlu sonuçlanan adaylara iş teklifi yapılmaktadır.
Bize Katılın

Şirketimize ait açık pozisyonlara aşağıdaki kanallardan başvuru yapabilirsiniz:

-Kariyer.net-
-Secretcv.com-
-Yenibiris.com-
-Linked-in-

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Flo Ayakkabı İş Başvurusu Yap Formu Doldur"

  1. Huseyın akgoz demişki

    Bunyenıze ıscı aranıyorsa calismak istiyorum elimden her ıs gelir bnı dinlediğiniz için teşekkür edıyorum.. 05512526041Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.