TIKLA BAŞVUR Karı Koca Hizmetli İşleri Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Karı Koca Hizmetli İşleri Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Karı Koca Hizmetli İşleri Başvuru Formu Doldur

Karı Koca çalışabileceginiz evinizin ve ailenizin çocuklarınızın masraflarını karşılayabileceginiz eşim ile birlikte çalışabilirim diyorsanız sizler için Karı Koca iş ilanları himetli işleri ile ilgili bilgilendirme yapmak istiyoruz aşağıdaki yazımızda tüm detaylar yazmaktadır.

Bir villanız, çiftlik eviniz veya yalınız varsa muhtemelen bazı internet sitelerinde veya gazetelerde ‘villa için evli çift aranıyor’ şeklinde bir ilanınız da vardır veya olmuştur. Bu tip büyük yaşama alanlarındaki işlerin organize edilmesi kolay değil ve sizin gibi pek çok kişi yatılı veya gündüzlü elemanlar ya da çiftler arıyor. Evli çiftlerin çok aranan bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz. Birçok evde onların yatılı olarak kalabilecekleri bir bölüm ayrılıyor ve bayan eleman temizlik ve mutfak işleriyle meşgul olurken erkek de şoförlük, alışveriş, bahçe bakımı gibi konuları hallediyor. Tabii çiftin bunları üstlenecek kapasitede olması lazım.

Villa için evli çift arıyorsanız size mekanınızı güvenerek emanet edebileceğiniz, görünüşü ve davranışları düzgün, saygılı, yemek hizmeti verebilen ve servis yapabilen, güler yüzlü, sorumluluk duygusuna sahip ve titiz insanlar gerekecek. Evin mahremiyetine saygı göstermek, sıkı ağızlı olmak, mekanın genel bakımıyla ilgilenmek, temizlik konusunda özenli olmak da böyle bir işi yapacak kişilerin sahip olması gereken vasıflar arasında. Belki bahçe işlerinden, çiçek düzenlemesi , hayvan bakımından anlayan kişilere ihtiyacınız var. Belki de sizi istediğiniz saatte istediğiniz yere götürecek, bulunduğunuz yerden alacak, konuklarınızı karşılayıp evinize veya işyerinize getirecek çocuklarınızı okula bırakacak ve okuldan alacak iyi bir şoföre de ihtiyaç duyuyorsunuz. İhtiyaç listenizde bu maddelerin bir kısmı veya tamamı yer alıyor olabilir. Ne istediğinize karar verin ve ayrıntılı listenizi bize bildirmeniz yeterli.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

4 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Karı Koca Hizmetli İşleri Başvuru Formu Doldur"

 1. habibe demişki

  Yorumum su, sizin proqrama katilmak istiyorum, size cok ihtiyacim var lutfen beni secin, evimiz yok ev almak istiyoruz, ben turkmenistanda yasiyorum

 2. beyza sallabaş demişki

  benim hiç tabletim olmadı tablet almak istiyorum ben çorum merkezde yaşıyorum

 3. selin çinkaya demişki

  çok güzel bir oyun ama numarasını bulamadım

 4. ertan demişki

  nasıl form doldurucaz yardımcı olurmusunuzYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.