TIKLA BAŞVUR Kipa Market İş Başvuru Formu İş Başvurusu Yap : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Kipa Market İş Başvuru Formu İş Başvurusu Yap

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Kipa Market İş Başvuru Formu İş Başvurusu Yap

Kipa Market açılımı Kitle Pazarlama dır siz de Kipa da çalışmak istiyorum ama kipaya nasıl iş başvurusu yapılır bilmiyorum kipa iş başvuru formu nerdedir merak ediyorum diyorsanız sizler için Kipa market işçi eleman alımı başvuru şartları ile ilgili bilgileri aşağıda ki yazımızda derledik.

1992 yılında, 100 işadamının girişimiyle İzmir’de kurulan Kipa, bugün 21 şehirde her hafta 1,5 milyon kişiye kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar ile keyifli alışveriş deneyimi sunuyor.

Kipa, Türkiye`nin çeşitli illerinde Alışveriş Merkezleri bulunan hipermarket zinciridir.

Tesco Kipa Kitle Pazarlama Ticaret Lojistik ve Gıda Sanayi A.Ş., 1992 yılında 100 girişimcinin katılımı ile İzmir’de kuruldu. Türkiye’de önemli perakendeciler arasında yer alan Kipa’nın, ana hisseleri 11 Kasım 2003 tarihinde İngiltere merkezli Tesco tarafından satın alındı.10 Haziran 2016 Cuma günü Tesco Kipa’nın Yüzde 95.5’ini 302 Milyon Liraya Migros’a satmıştır.

Kipa, 29 Kasım 2015 tarihi itibariyle; İstanbul, Ankara ve İzmir gibi Türkiye’nin en büyük üç şehri de dahil olmak üzere, 20 şehirde 31 Alışveriş Merkezi ile birlikte toplam 169 mağaza, 3 akaryakıt istasyonu ve 1 dağıtım merkezine sahiptir. Toplam 354.384 m² satış alanında faaliyet gösteriyor. Ayrıca, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’ndan otoprodüktör lisansı alan Kipa, 2009 tarihinden itibaren de elektrik üretimini yapıyor.

İzmir’in Torbalı ilçesinde kurulu olan Dağıtım Merkezi, 240 bin metrekare arazi üzerinde 41 bin metrekare kapalı alana sahiptir.

Şirket, Sosyal Sorumluluk projeleri ile Kızılay, TEGV ve LÖSEV gibi köklü kuruluşlarla uzun vadeli çalışmalar yürütmekte, ayrıca, halk sağlığı merkezleri, dernekler, vakıflar, rehabilitasyon merkezleri, üniversiteler, okullarla da ortak çalışmalar yapmaktadır.

Türkiye genelinde üyelerine ücretsiz kurs ve seminerler sunan Şirket, Toplum Elçileri ve Gönüllülük projesiyle de yerel toplulukların acil ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

2015 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi ile işbirliği içinde Kipa Gençlik Atölyesi programını başlatan Şirket, iş hayatında kullanabilecekleri temel becerileri geliştirmeleri için gençlere destek vermektedir.

Başvuru yapmak için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.