TIKLA BAŞVUR Starbucks Personel Alımı İş Başvuru Formu Doldur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Starbucks Personel Alımı İş Başvuru Formu Doldur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Starbucks Personel Alımı İş Başvuru Formu Doldur

Starbucks dünyaca ünlü restoranlar arasında yer almaktadır siz de Starbucks da çalışmak istiyorum ama starbucks a nasıl girilir nereye başvuru yapılır bilmiyorum diyorsanız sizler için aşağıdaki yazımızda Starbucks işçi personel eleman alımı hakkında detaylı bilgileri sunduk.

Starbucks kendi internet sitesinde kariyer sayfasında yazanlar şu şekildedir.

Kariyer İmkanları
Starbucks’ta çalışmak arkadaşlarla çalışmak gibidir.

Biz birbirimizi “iş ortağı” olarak görürüz. Misafirlerimize ve birbirimize saygı duyarız. Bizler; etik ticaret anlayışı ile tedarik ettiğimiz kahveleri sunmak, çevreye saygılı uygulamaları hayata geçirmek ve içinde bulunduğumuz toplumlara katkıda bulunmak için çok çalışıyoruz.
Starbucks’ta Kariyer

Kahvenin en iyi yorumcuları olan baristalar, Starbucks’ın en önemli yapı taşlarından biridir. Barista’nın İtalyanca karşılığı “barmen” olmakla birlikte, İngilizce karşılığı “espresso temelli içecekler konusunda uzmanlaşmış kimse” olarak da söylenebilir. Baristalar, Starbucks başarısının gizli kahramanlarıdır. Çalışanları için benzersiz bir çalışma ortamı sağlayan Starbucks’da her gün, yepyeni ufuklara açılan yeni bir gün olarak kabul edilir. İşlerini severek yapan baristalarımız, kahve konusunun yanı sıra sosyal sorumluluk gibi farklı alanlarda da kendilerini geliştirme fırsatı yakalarlar.

Starbucks’ın kuruluş ve yönetim felsefesi, ‘yapılan işe kalbini koymak’tır. Siz de bizim gibi düşünüyor ve kariyerinizde ilerleme fırsatlarını yakalamak istiyorsanız, Starbucks’ın bir parçası olmak üzere başvurabilirsiniz.

Starbucks Başvuru Formu
Kişisel Bilgilerim:
Ad:
Soyad:
Doğum Tarihim:
Oturduğum Şehir:
Oturduğum Semt:
Ev Telefonum
Cep Telefonum:
E-Posta:
Askerlik Bilgilerim:
Tamamlandı:
Yılında tamamlandı.
Tescilli:
Yıl tecili var.
Muaf:
Evet
Hayır
Eğitim Bilgilerim:
Son Mezun Olduğum Okul:
Ortaöğretim
Lise
Üniversite
Yükseklisans
Devam etmekte olduğum okul:
İstediğim Çalışma Şekli
Tam Zamanlı
Yarı Zamanlı
Dönemsel
Çalışmak İstediğim Pozisyonlar:
Barista
Part-time Barista
Vardiya Süpervizörü
Mağaza Müdürü Yardımcısı
Mağaza Müdürü
Diğer
Referanslarım:
Ad:
Soyad:
Firma Adı:
Cep Telefonu:
Ad:
Soyad:
Firma Adı:
Cep Telefonu:

Başvuru yapmak için Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Starbucks Personel Alımı İş Başvuru Formu Doldur"

  1. Halil akın ural demişki

    Sayın müge sizlere ihtiyacımız var benim 20 aylık bir kızım var çok uzun zaman dir hasta ne ya gidip geliyoruz doktorlar kızımın çaresini bulamıyor lar yurt dışına kan gönderdi ler belirli bir süre sonra kan yurt dışından geldi yurt dışından gelen kan sonucun da şu hastalık çıktı nieman pick a hastalığı çıktı doktorlar artık kızıma bakmıyorlar doktorlar diyor kızın yaşamaz bu hastalığın tedavisi yokmuş ama eminim ki kızımın tedavisi yurt dışında vardır sizlerden erken yardım istiyorum benim gücüm yok yardım edin 05367162171 05389368638Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.