TIKLA BAŞVUR Tekzen İş Başvuru Formu İş Başvurusu Yap : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Tekzen İş Başvuru Formu İş Başvurusu Yap

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Tekzen İş Başvuru Formu İş Başvurusu Yap

Tekzen başta yapı ürünleri tedarikçisi sonra eviniz için gereken tüm ihtiyaçları karşılayan magazalar zinciridir siz de TEKZEN de çalışmak istiyorum ama tekzene nasıl girilir nereye başvurmak gerekiyor bilmiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri yazımızda paylaştık.

Kuruluşundan beri doğru hedef ve stratejilerle, hem ülke ekonomisine katkıda bulunarak hem de binlerce kişiye istihdam sağlayarak sektörde hızla büyüyen Tekzen, ‘Yapı Market sektörünün en büyük satış alanına sahip’, ‘En Yaygın Yapı Market Zinciri’ unvanlarını elinde bulunduran sektördeki tek markadır. Avrupa DIY Perkande Birliği “EDRA”nın Türkiye’den tek üyesi dir.

Müracaatınız ve vermiş olduğunuz malumat tamamen gizli tutulacaktır. İşe alınmanız şirket ihtiyarında olup, herhangi bir taahhüde girmediğimizi, müracaatınızın incelenip size uygun bir iş olduğu takdirde işlem yapılacağını bildirir, ilginize teşekkür ederiz.

Başvuru yapmak için

Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.