TIKLA BAŞVUR Tüketici Hakları İletişim Bilgileri Telefon Numarası ve Mail Adresi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Tüketici Hakları İletişim Bilgileri Telefon Numarası ve Mail Adresi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Tüketici Hakları İletişim Bilgileri Telefon Numarası ve Mail Adresi

Türkiye’de tüketici hakları denildiğinde ilk başvurulacak yer TÜKETİCİ HAKLARI komisyonu olacaktır siz de tüketici haklarına ulaşmak istiyorum bir maruzatım var diyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Adres Tarifi: Kızılay göbekten, GMK Bulvarı üzerinde, Maltepe istikametine doğru, sağdan 6. bina Onur İş Hanı ve Çarşısı’dır. (Menekşe 1 ile Sümer 1 sokak arasındaki) İş hanı katlarına çıkan asansörlerin bulunduğu kapının girişi, Sümer 1 Sokak’tadır ve kapı numarası 15’dir.

Otopark: Arzu ederseniz, Kızılay göbekten, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı üzerinde, Maltepe istikametine doğru, ilk sağdan (Menekşe 1 Sokak) ardından ilk soldan dönülerek, Onur İş Hanı ve Çarşısı’nın ücretli kapalı otoparkını kullanabilirsiniz. Otoparkın iş hanı katlarına çıkan asansörü mevcuttur.

TÜKETİCİ HAKLARI DERNEĞİ GENEL MERKEZİ
CONSUMER RIGHT ASSOCIATION
Çalışma Saatlerimiz : Hafta içi 09:00-12:00 / 13:00-17:00
Cumartesi 10:00-14:00

Adres: Gazi Mustafa Kemal (GMK) Bulvarı
Onur İş Hanı ve Çarşısı No:12 Kat-3 Daire/64
Kızılay – Ankara – Türkiye

Telefon:+90 (312) 425 15 29
+90 (312) 417 93 34
+90 (312) 419 37 74

Faks: +90 (312) 425 15 29
Web:tuketiciyardim.com

E-Posta:thd@tuketicihaklari.org.tr

Tüketici Hakları Derneği, 1991 yılı başında emekli, memur, işçi, mühendis, öğretmen, avukat, ev kadını gibi toplumun çeşitli kesimleri tarafından kurulan gönüllü, bağımsız, demokratik bir sivil toplum kuruluşudur. Derneğimizin Genel Merkezi Ankara’dadır.

Derneğimizin kuruluş aşamasında, adını verirken yarım gün tartıştık. O günlerde ve yıllarda “ tüketici hakları kavramı” ndan söz edilmiyordu. Toplumda, tüketici bilinci çok azdı. Biz de kurucular olarak, ülkemizde “ tüketici hakları kavramını yerleştirmek ve tüketicilerde “hak arama bilinci”ni oluşturmak ve geliştirmek amacıyla kuracağımız Derneğin adına “ Tüketici Hakları Derneği ” adını koymaya karar verdik. Derneğimizin amacı, ülkemizde; evrensel tüketici haklarının en iyi şekilde uygulanması, geliştirilmesi, tüketici bilincinin oluşturulması, yaygınlaştırılması; güçlü, doğru ve etkili bir tüketici hareketinin yaratılmasıdır. Bugün ülkemizde tüketici hakları kavramından söz ediliyorsa ve bu kavram ülkemizde giderek yaygınlaşıyorsa, bu oluşumda Tüketici Hakları Derneği’nin çabası yadsınamaz.

Tüketici Hakları Derneği, Bakanlar Kurulu’nun 03.05.2004 tarih ve 04/7251 Sayılı kararı ile Kamu Yararına Çalışan Dernektir

Bugün Tüketici Hakları Derneği’nin 38 şubesi ve 10 bin üzerinde üyesi bulunmaktadır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Tüketici Hakları İletişim Bilgileri Telefon Numarası ve Mail Adresi"

  1. servet ceylan demişki

    kısa evlilikte ömür boyu nafaka maduruyuz benimgibi ikimilyon insan varmış hayatımız mahvoldu bizlere bir el uzatın elimizden tutun sayın cumhur başkanımıza bu durumu iletelim allah rızası için saygılarımla 05541548033 mersinYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.