TIKLA SORGULA 2018 Taşeron Kadro Listesi Girenler Giremeyenler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORGULA 2018 Taşeron Kadro Listesi Girenler Giremeyenler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORGULA 2018 Taşeron Kadro Listesi Girenler Giremeyenler

Bilindiği üzere hükümet taşerona kadro müjdesi ile yüzbinlerce taşeron işçisine kadro imkanı sundu şimdi de taşerondan kadroya geçenler yani kadro sınavına hak kazananların isimleri sırayla açıklanıyor aşağıda ki listelerde adınız var mı bakabilirsiniz.

T.C. DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI TAŞERON LİSTESİ DUYURU

375 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMENİN GEÇİCİ 23 ÜNCÜ MADDESİ UYARINCA SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇME BAŞVURUSU KABUL EDİLEN ALT İŞVEREN ÇALIŞANLARINA İLİŞKİN İSİM LİSTESİ

(İlana ilişkin itirazların, Tespit Komisyonuna iletilerek değerlendirilmesini teminen 12 Şubat 2018 günü (Pazartesi) mesai bitimine kadar, daha önce başvurularını yaptıkları birime elden yazılı olarak sunulması gerekmektedir.)

DIŞ İŞLERİ BAKANLIGI LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

SAĞLIK BAKANLIĞI TAŞERON İŞÇİ PERSONEL KABUL DUYURUSU;

Sağlık Bakanlığı Merkez Teşkilatı birimlerince; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar (Ek-1) ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan (Ek-2) kişilere ait listeler ekte yayınlanmıştır.

SAĞLIK BAKANLIĞI KATILMAYA HAK KAZANANLAR İÇİN TIKLAYIN

SAĞLIK BAKANLIĞI KATILMAYA HAK ( KAZANAMAYANLAR ) İÇİN TIKLAYIN

Şimdiye kadar açıklanmış tam liste PDF dosyası için BURAYA TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.