2015 Ekomini Bayilik Alma Şartları Nedir Nasıl Alınır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2015 Ekomini Bayilik Alma Şartları Nedir Nasıl Alınır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2015 Ekomini Bayilik Alma Şartları Nedir Nasıl Alınır

Bugün sizler için bayilik veren diger başka bir firma hakkında bilgilendirmek istiyoruz adı EKOMİNİ ülkemiz de 2012 yılında faaliyete başlayan EKOMİNİ şu anda bayilik vermeyi devam ettiriyor peki Ekomini bayisi nasıl olunur Ekomini bayi olmak için gereken şartlar nelerdir Ekomini bayilik şartı nedir Ekomini gerekli belgeler nelerdir gibi soruların cevaplarını sizlere aşagıda sunduk.

76 ilde 1156 bayiye ulaşmış bir market bayilik sistemidir. Yurt çapında yaygınlaştırılması hedeflenen marketler zinciridir. Mağazaları, franchise yapısı ile son derece avantajlı bir iş ve yatırım fırsatı sunmaktadır. Yurt çapında yaygınlaştırılması hedeflenen marketler zinciridir. Ekomini mağazaları, bayilik yapısı ile son derece avantajlı bir iş ve yatırım fırsatı sunmaktadır.

Mağaza açma süreci

1. İşletici olmak için gerekli olan kriterler nelerdir ?
Öncelikle işletici adayının market işleteceği bilincinde olması, mağazada belirlenen ürün portföyünü bulundurması için 25-30.000 TL’lik bir sermaye, Mağazayı haftanın 7 günü ve geceleri en erken saat 00:00’a kadar işletebilecek olması

2. Mağazanın karlılığı tümüyle işleticiye mi ait ?
Mağazalarda işleticiyle franchise sözleşmesi yapılmaktadır ve her mağazanın ticari ünvanı ve vergi numarası bulunmaktadır. Dolayısıyla karlılık tümüyle işleticiye aittir.

3. İşleticiye destekleriniz nelerdir ?
Belli bir kira desteği yapılmaktadır. Dekorasyon ve altyapı tümüyle Ekomini’ye aittir.

4. Mağaza kiralandıktan sonra süreç nasıl işliyor ?
Mağaza bulunduktan sonra iskan kontrolü yapılmaktadır. Yapı kullanım belge bulunurluğu olması şartıyla mağaza kiralanır. Ekomini ekibi ve işleticinin mutabık kaldığı mağazanın mülk sahibi ve Efes bayi / distribütörü arasında kira kontratı yapılır. Akabinde Bayi / Dist. ve işletici arasında kira kontratı yapılır. İşletici çalışma ruhsatına ve TAPDK ruhsatına başvurur. Gerekli belgeler sağlandıktan sonra mağaza açılır.

5. Mağaza açıldıktan sonra ilave destekler veriliyor mu ?
İşleticiler yılın belirli zamanlarında uzman kadrolar tarafından Ekomini Perakende Akademisinde eğitim almaktadır. Her ay insert çalışması yapılmaktadır ve bu dönemlerde tedarikçilerden ilave destekler alınmaktadır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.