2015 İstanbul S Plaka Fiyatları Servis Plakası Satılık İhalesi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

2015 İstanbul S Plaka Fiyatları Servis Plakası Satılık İhalesi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2015 İstanbul S Plaka Fiyatları Servis Plakası Satılık İhalesi

S Plaka almak isteyenler S Plaka arıyorum diyenler İstanbul S Plaka fiyatları nı merak edenler servis plakası alma şartları S Plaka İstanbul nerde bulunur İstanbul S Plaka en ucuz satanlar İstanbul S Plaka satıyorum diyorsanız sizler için aşagıda ki konuyu hazırladık sizin de S Plaka nız varsa satmak istiyorsanız ya da S Plaka arıyorum diyorsanız aşagıda ki yazımız dan sonra yorum bölümümüğzden yorumunuzu yapabilir plakanızı satabilir veya S Plaka satın alabilirsiniz.

”S plaka İstanbul” içinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi izniyle servis işletmeciliği yapmak isteyen araçlara uygulanan plaka sistemidir.

İstanbul S plaka ihaleleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu”nun yürürlüğe girmesinin ardından, sorumluluk alanı içinde çalışmakta olan S plakalı araçlara düzen getirmek amacıyla bir yönerge hazırlamıştı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, sık sık denetim nedeniyle ceza ödemek zorunda kalan, ancak servis işi yapmaya çalışan esnafın yararlanması amacıyla ilk etapta 500 adetlik bir S plaka ihalesi düzenlemişti. 500 adet S plaka piyasanın ihtiyacını karşılamaması halinde ise 2 ay içinde 500 adet S plaka için yeni bir dağıtım ihalesi yapılması planlanıyor.

Ancak zaman gösterdi ki İstanbul’da ihtiyaca binaen hala S plaka eksikliği var. İstanbul S plakanın eksik olması bu sektörde yeni bir pazar alanı oluşturmuştur. İstanbul S plaka fiyatları son dönemlerde artış göstermiştir. Daha önce 50 bin TL civarı olan S plaka fiyatları 60-90 Bin TL arası fiyat değişimi göstermektedir.

İstanbul içinde servis işletmeciliği yapmak isterseniz muhakkak S plakalı bir araca sahip olmanız gerekmektedir. S plaka olmadan İstanbul’da servis işletmeciliği yapmanız halinde kaçak haline düşer ve büyük cezai yaptırımlara maruz kalırsınız.

Servis işletmeciliği yapanlar bazı özel sebeplerden dolayı S plaka satışı yapmak isteyebilirler. Veyahutta servis işletmeciliği yapmak isteyen bazı kişiler S plaka almak isteyebilirler. Ya da İstanbul S plaka fiyatlarını merak eden okuyucularımız olabilir. Şayet sizde S plaka ile ilgileniyorsanız lütfen düşüncelerinizi bizlerle paylaşın.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’da esnaflara hitap etti. Servis şoförlerinin açtığı ‘ver plakayı, bırakalım sigarayı’ yazılı pankartı gören Erdoğan, ”Doğru söyleyin, sigarayı bırakmaya var mısınız? Ve sizden bu konuda bu sözü aldıktan sonra ben şimdi Büyükşehir Belediye Başkanı’ma diyorum ki, hadi bakalım bununla ilgili olarak adımı da siz atacaksınız. Hayırlı olsun” dedi.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

106 Yorum yapılmış "2015 İstanbul S Plaka Fiyatları Servis Plakası Satılık İhalesi"

« Geri12...1819202122İleri »
  1. Ugur demişki

    S plaka isteyenlere satariz 0507 465 70 79 .

« Geri12...1819202122İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.