Akbank Bireysel Müşteri Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar Kaç Para : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Akbank Bireysel Müşteri Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar Kaç Para

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Akbank Bireysel Müşteri Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar Kaç Para

Akbank ta hesabı olanlar bu haberimiz sizleri ilgilendiriyor Akbank bireysel hesabı olanlar yani Akbank banka kartı na sahip olan kişilerin hesap işletim ücreti arttı buna göre Akbank 20 Haziran 2015 ten itibaren bireysel müşteri hesap işletim ücreti ne kadar oldu 2015 hazirandan itibaren artışa gidildi.

Akbank Hesap İşletim Ücreti

Akbank

 

2015  I. Yarı Hesap İşletim Ücreti tahsilatımız 20 Haziran 2015 tarihinde yapılacaktır. Bu tarihten itibaren Bireysel Müşteri Hesap İşletim Ücreti 60 TL olacaktır. Bireysel müşterilerimizin hesap sayısından bağımsız olarak, tüm vadesiz hesapları için tek bir ücret yansıtılmaktadır.

Aşağıdaki kriterleri sağlayan vadesiz hesaplardan, ilgili döneme ait Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Vadesiz hesaptan veya Neo karttan verilmiş en az 2 adet açık otomatik fatura talimatı olan, her iki faturanın da Ocak- Haziran dönemindeki her 5 ay düzenli olarak ödenmesi şartını sağlayan Bireysel müşterilerimizin tüm vadesiz hesaplarından
Mevduat / Esnek Birikim hesaplarına, vadesiz hesaptan verilen aktif birikim talimatlarının Ocak-Haziran dönemindeki her 5 ay düzenli olarak gerçekleşmesi durumunda Bireysel müşterilerimizin tüm vadesiz hesaplarından
Vadesiz Altın Mevduat Hesaplarından
Maaş anlaşmasına bağlı olarak, müşterilerimizin maaşlarının yattığı vadesiz hesaplardan (Maaş ödemesini yapan kurum/firma ile yapılan sözleşmede aksi belirtilmedikçe)
Neo ek kart ile özel okul ve sigorta ödemeleri için açılan hesaplardan
Tahsilattan önceki son 6 ay boyunca sadece tüketici kredisi ödemesi amacıyla kullanılan kredi bağlı vadesiz hesaplardan
Tahsilattan önceki son 6 ay boyunca sadece kredi kartı ödemesi amacıyla kullanılan kredi kartı bağlı vadesiz hesaplardan
Hesap İşletim Ücreti tahakkuk tarihi itibariyle (20 Haziran 2015) son 180 gündür tüm vadesiz hesapları hareketsiz olan Bireysel müşterilerimizin tüm vadesiz hesaplarından
Bankamızda 16-26 yaş müşterilerin öğrenci belgelerini ibraz ederek Akbank Öğrenci Hesabı açmaları durumunda, bu müşteriler Exi26 kapsamında değerlendirilecek Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmeyecektir.

Bu kriterlerin sağlanmaması durumunda, vadesiz hesaplarınız için Hesap İşletim Ücreti yansıtılacak olup, hesaplarınızda bakiye olması durumunda bu ücret tahsil edilecektir. İlgili ücret artıpara limitinden tahsil edilmemektedir. Muafiyet koşullarını sağlamayan vadesiz hesaplarınızı tahsilat döneminden önce kapatmanız halinde ilgili döneme ait hesap işletim ücreti yansıtılmayacaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

3 Yorum yapılmış "Akbank Bireysel Müşteri Hesap İşletim Ücreti Ne Kadar Kaç Para"

  1. mukadder gunduz demişki

    Merhabalar ben birturlu akbank musteri hizmetlerine bglanamiyorum yardimci olurmusunuz akbank musterisiym

  2. Fatma küpelioglu demişki

    Merhaba ben hesabımda kaç param var sögrenmek istiyorum

  3. Kurtuluş demişki

    Zıraat BANKASI hesabımda kaç param var öğrenmek istiyorumYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.