BURAYA TIKLA Evde İplik Temizleme İşi Yapanlar Yaptıranlar : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA Evde İplik Temizleme İşi Yapanlar Yaptıranlar

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA Evde İplik Temizleme İşi Yapanlar Yaptıranlar

Evinizin giderlerine destek olmak için evde iplik temizleme işi yapabileceğinizi biliyormuydunuz peki evde iplik temizleme işi yapanlar kimler nereden iş bulunur evde iplik temizleme nasıl yapılır tüm bilgiler aşağıdaki yazımızdadır.

Evde İplik işi veren firmalar büyük boy poşetlerle ip temizliği yapılacak olan ürünleri bu işi yapacak olanların evlerine kadar bırakıyor. Temizlik işi bitiğinde de gelip teslim alıyorlar. Sizde firma ile anlaşmanız doğrultusun da ücretinizi teslim alıyorsunuz. Ücretler parça başı yada çuval, poşet tarzı anlaşmalar yapıldığı bilinmektedir.

Evde ip temizleme işi özel makaslarla her türlü giyim ve tekstil firmalarının bu şekilde ürünlerini temizleyerek para kazanabilirsiniz. Tekstil ve giyim firmalarından bir çoğu evlere ip temizleme işi vermektedir. Sizde çevrenizde bu işi yapanlar varsa onlardan bu işler hakkında ve kazançları hakkında bilgi alabilirsiniz. Yada internet ortamında bu firmaları bularak onlardan bu tarz iş talebinde bulunabilirsiniz. Yorum kısmından Ad-Soyad mail adresinizi yazarak bu firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yorum kısmından bu işi yapanlar hangi firmaların bu işi verdiği ve getirileri hakkında diğer okurlarımızla bilgilerini paylaşabilirler.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.