Cep Telefonu İle Garanti Bankasından Para Çekme Gönderme Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Cep Telefonu İle Garanti Bankasından Para Çekme Gönderme Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Cep Telefonu İle Garanti Bankasından Para Çekme Gönderme Nasıl Yapılır

Artık devir teknoloji devri bu sebeple her işimiz pratikleşmekte bunun bir örneği de cep telefonundan para gönderme peki cep telefonu ile nasıl para gönderilir garanti bankası cebe para gönderme işlemi nasıl yapılır bunlarla ilgili bilgileri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Garanti CepBank ile telefon numarasına nasıl para gönderilir?

Garanti mobil uygulaması ya da Garanti internet bankacılığından “Para Gönderme” menüsünde CepBank ile para gönder bölümününe giriyoruz.

Para göndermek istediğimiz kişinin telefon numarasını yazıyoruz.
“Gönder” butonuna basıyoruz.

Gelen parayı en geç 7 gün içinde karşı tarafın çekmesi gerekiyor, eğer para çekilmezse gönderen kişinin hesabına tekrar yatıyor ve bu işlem iki tarafa da SMS olarak bildiriliyor.

CepBank ile gelen para ATM’den nasıl çekilir?

ATM’de kartsız işlemler menüsü açılır.
Para çekme bölümüne girilir.
“CepBank ile para çekme” bölümüne girilir.
Ekranda göreceğiniz “Gönderen kişinin cep telefon numarası” yazan alana size para gönderen kişinin sistemde kayıtlı telefon numarası girilir.
İkinci alana size SMS’in geldiği telefon numarası girilir.
Son alana da gönderilen para miktarı girilir ve “Devam/Giriş” butonuna basılır.
Eğer girdiğiniz bilgilerde bir hata yok ise burada size SMS ile gelen şifre sorulacaktır.  4 haneli numerik şifreyi girdiğinizde bankamatik paranızı verecektir.

CepBank para gönderme limiti ne kadar?
CepBank ile günlük para gönderme limiti 1.000 TL dir. CepBank limitleri gece 12’den sonra sıfırlanır ve sonraki günün gece yarısına kadar 1.000 TL limitiniz olur.
CepBank ile cep telefonuna para gönderme ücreti ne kadar?
CepBank ile yapacağınız her para transferi 2.75 TL lik bir ücret kesintisine tabi olacaktır. Bu kesinti göndermek istediğiniz tutardan ayrı olarak yapılır. Örneğin 100 TL lik bir transfer yapmanız durumunda hesabınızdan toplam 102.75 TL kesinti olacaktır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.