Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler

Sponsorlu Baglantılar

Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler

Eviniz de boş boş oturuyorsunuz evinize ek gelir saglamak amacındasınız peki evde 3lü priz işi yapabileceginizi biliyormuydunuz? bilmiyorsanız evde piriz işi veren şahıslar firmalar ile irtibat kurarak eviniz de priz montajı işini yapabilirsiniz peki priz montajı işi nasıl yapılır kimler montaj işi verir.

Evde üçlü priz montajı işi nasıl yapılır.?

Elektrik işlerinden anlayanların hatta el becerisi olan her kezin kolaylıkla yapabileceği bu iş sayesinde para kazanmak mümkün hale gelmektedir. üçlü priz dörtlü yada beşli piriz olarak firmalar tarafından verilen Priz montajı işi sayesinde günlük evinizden bir kaç saat çalışarak para kazanıp evinizin bir takım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Firmalardan evde priz montajı işi yapmak isteyenler genelde merak ettikleri konuların başında evimde priz montaj işi yaparak ne kadar para kazanabilirim sorusu gelmektedir. Evde priz montaj işi iyi kazandıran ek işlerden biridir. Evde priz montajı işi parça başı verilmektedir ve her montajını yaptığınız priz için 1 TL ödeme alırsınız, Önemli olan anlaştığınız firmanın ürünlerini düzgün yapıp zamanında teslim etmenizdir.

Önemli Uyarı !

Sizde evde priz montajı işi yapmak istiyorum diyorsanız bu yazımıza Ad Soyad / Yaşadığınız İl ve İlçe / E-Posta adresi gibi bilgilerinizi yorum bölümüne belirterek priz işi veren yerlere ek iş yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Önemli konulardan biride ev adresi ya da cep telefonu gibi özel bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

5 Yorum yapılmış "Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler"

 1. Kenan demişki

  istanbul gaziosmanpaş karadeniz mahellesinde oturmaktayım. Piriz montası işini severek yapabilecegim bir iş olarak görüyorum. bu konuda elimde hızlıdır. kendi arkadaş grubumuzda var. bu işe ihtiyacım olduğundan yardımlarınızı bekliyorum…

 2. Yakup Kutluata demişki

  Ben de priz montaj yapma işi arıyorum gönderirseniz sevinirim.Tokatköy mah.Erdemli çok.no.8 Beykoz /İstanbul (.mail.adresim.yakupekol.y2k@gmail.com) .acil bekliyorum.

 3. yılmaz demişki

  ek işe çok ihtiyacım var elimden gelir böyle işler
  geri dönüş yaparsanız memnun olurum
  istanbul bakırköyde oturmaktayım
  (yilmaz_dinc78@hotmail.com)

 4. veysel demişki

  kayseride ikamet ediyorum priz montaj işi yapmak istiyorum (unfergiven_29@hotmail.com)

 5. ebru demişki

  Evde priz montaj işi yapmak istiyorum. İstanbul ç.koy (burakaydinburak045@hotmail.com)Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.