Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler

Eviniz de boş boş oturuyorsunuz evinize ek gelir saglamak amacındasınız peki evde 3lü priz işi yapabileceginizi biliyormuydunuz? bilmiyorsanız evde piriz işi veren şahıslar firmalar ile irtibat kurarak eviniz de priz montajı işini yapabilirsiniz peki priz montajı işi nasıl yapılır kimler montaj işi verir.

Evde üçlü priz montajı işi nasıl yapılır.?

Elektrik işlerinden anlayanların hatta el becerisi olan her kezin kolaylıkla yapabileceği bu iş sayesinde para kazanmak mümkün hale gelmektedir. üçlü priz dörtlü yada beşli piriz olarak firmalar tarafından verilen Priz montajı işi sayesinde günlük evinizden bir kaç saat çalışarak para kazanıp evinizin bir takım ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Firmalardan evde priz montajı işi yapmak isteyenler genelde merak ettikleri konuların başında evimde priz montaj işi yaparak ne kadar para kazanabilirim sorusu gelmektedir. Evde priz montaj işi iyi kazandıran ek işlerden biridir. Evde priz montajı işi parça başı verilmektedir ve her montajını yaptığınız priz için 1 TL ödeme alırsınız, Önemli olan anlaştığınız firmanın ürünlerini düzgün yapıp zamanında teslim etmenizdir.

Önemli Uyarı !

Sizde evde priz montajı işi yapmak istiyorum diyorsanız bu yazımıza Ad Soyad / Yaşadığınız İl ve İlçe / E-Posta adresi gibi bilgilerinizi yorum bölümüne belirterek priz işi veren yerlere ek iş yapmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Önemli konulardan biride ev adresi ya da cep telefonu gibi özel bilgilerinizi yazmamaya özen gösteriniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

6 Yorum yapılmış "Evde Priz Yapımı İşi Üçlü Piriz Montajı Yaptıran Yerler Kişiler"

« Geri12İleri »
  1. Hami danacı demişki

    İstanbul yeşilpınardayım elektrıkcıyım aynı zamandada 4 kısıyız bu ısı yapmak istıyoruz (hami_meletli_5252@hotmail.com) bilgi verirseniz sevinirim

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.