GARANTİ BANKASI Hesabını Kapat Hesap Kapatma İşlemi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

GARANTİ BANKASI Hesabını Kapat Hesap Kapatma İşlemi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

GARANTİ BANKASI Hesabını Kapat Hesap Kapatma İşlemi

Garanti Bankası müşterisisiniz lakin herhangi bir sebepten dolayı Garanti Bankası hesabınızı kapatmak istiyorsunuz peki Garanti Bankası hesabı nasıl kapatılır kapatmak için neler yapmak gerekiyor bunlarla ilgili bilgileri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık Garanti Bankası hesabımı kapatmak istiyorum ne yapmalıyım.

GARANTİ BANKASI BANKA HESABI NASIL KAPATILIR?

Garanti Bankası vadesiz hesap kapama işlemlerinizi bankanızın en yakın şubesine giderek gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye yapacağınız başvurularda banka hesabı kapatma dilekçesi, kimlik, elektrik-su-doğalgaz faturası gibi belgeler ve bankaya ait kartlarınız istenebilir. Şubeye giderken bu evrakların yanınızda bulunması gerekmektedir.

İnternet bankacılığını kullanarak da banka hesabı kapama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ancak internetten açtığınız hesabın karşılığı yabancı mevduata sahip ve bakiyesi en az 30.000 TL olmalıdır. Sadece bu kapsamda açılmış mevduat hesapları internetten kapatılabilmektedir. Şubeden açılan 30.000 TL ve üzeri bakiyesi olan Garanti bankası hesaplarınızı yalnızca şubeden kapatabilirsiniz.

Garanti Bankası banka hesap kapatma konusunda aklınıza takılan sorular için 444 0 333 numaralı müşteri hattını arayabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.