HSBC Ne Kadar Param Var Param Varmı Tıkla : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

HSBC Ne Kadar Param Var Param Varmı Tıkla

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

HSBC Ne Kadar Param Var Param Varmı Tıkla

HSBC Türkiye’de uzun yıllardır faaliyet gösteren bir bankadır siz de HSBC de ne kadar param HSBC kaç param var HSBC param varmı diye merak ediyorsanız sizler için aşağıda bulunan yazımız da HSBC hesabımda kaç para var ne kadar param var gibi sorulara cevaben yanıtlar bulunmaktadır ilgili yazıyı okuyarak HSBC de kaç paranız var öğrenebilirsiniz.

Kart İşlemlerim
”Bi’ bakıp çıkacağım” diyorsanız,
Kart İşlemlerim’e tıklayın, tüm kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşın!

Kart İşlemlerim ile HSBC Kredi Kartı İşlemlerinizi 7 gün 24 saat, www.hsbc.com.tr’de yer alan “Kart İşlemlerim” butonuna tıklayarak hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kart İşlemlerim’e şifre ve parola gibi bilgileri hatırlama zorunluluğu olmadan kolayca giriş yapabilirsiniz. Sadece HSBC Kredi Kartı’nızın ya da HSBC Banka Kartı’nızın ve cep telefonunuzun yanınızda bulunması yeterli!

Finansal işlemler içermeyen Kart İşlemlerim ile tüm ekstrelerinize ulaşabilir, kredi kartı, ek kart ve sigorta gibi bankamız ürünlerine kolayca başvuru yapabilir ve başvurularınızı sorgulayabilirsiniz.

HSBC Bank Kart İşlemlerim Hizmetlerinden Yararlanmak İçin:

HSBC Kredi Kartı’nızın ya da HSBC Banka Kartı’nızın son 6 hanesi, cep telefonu numaranız, kartı’nızın şifresini ve Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranıza* gönderilecek SMS Tek Kullanımlık Şifre ile Kart İşlemlerim’e giriş yapabilir, kredi kartınıza ait bilgilerinizi izleyebilir, tüm ekstrelerinizi izleyebilir ve bankamız ürünlerine başvurunuzu yapabilirsiniz.

* Bankamızda kayıtlı cep telefonu numaranız güncel değilse HSBC Bank ATM’leri veya Şubelerimiz aracılığıyla güncelleyebilirsiniz.

HSBC Bank Kart İşlemlerim ile Gerçekleştirebileceğiniz İşlemler:

Kredi Kartlarım

Kart İşlemleri
Avantajlı İşlemler
Kampanya İşlemleri
Fatura Ödeme Talimatları
Ödeme İşlemleri

Telefon Bankacılığı – 0850 211 0 111

HSBC Bank Telefon Bankacılığı ile tüm finansal işlemlerinizi 7 gün 24 saat, Türkiye’nin her yerinden yapabilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı’ndan işlem yapmak için gereken şifrenizi size en yakın HSBC Bank Şubesi’nden, HSBC Telefon Bankacılığı’ndan veya HSBC Bank ATM’lerinden alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yurt dışından +90 850 211 0 111’i arayarak ulaşabilirsiniz.

HSBC Bank Telefon Bankacılığı ile yapılan işlemler kayıt altına alınmaktadır.

Yukarıda vermiş olduğumuz telefon numarası ve internet bankacılığı aracılığyla HSBC de ne kadar paranız olduğunu öğrenebilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.