İŞ BANKASI Hesabını Kapat İşbank Hesap Kapatma İşlemi : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

İŞ BANKASI Hesabını Kapat İşbank Hesap Kapatma İşlemi

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

İŞ BANKASI Hesabını Kapat İşbank Hesap Kapatma İşlemi

İş Bankası Türkciye’de uzun süredir faaliyet gösteren köklü bankalar arasındadır siz de herhangi bir sebepten ötürü İş Bankası hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz peki işbank hesabı nasıl kapatılır biliyormusunuz? bilmiyorsanız iş bank hesabı kapatma işlemlerini sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık.

İŞ BANKASI HESAP KAPATMA PROSEDÜRÜ

İş Bankası hesap açma işlemi ile başlattığınız ürünü kullanmaya devam ettiğinizde ilgili tebliğde yer alan yükümlülükleri kabul etmiş olursunuz. Ancak üründen vazgeçme hakkınızı kullanmak istiyorsanız İş Bankası şubelerinden banka hesabı kapatma talebi oluşturabilirsiniz.

İş Bankası internet şube kanalıyla da hiçbir ücret ödemeden boş hesaplarınızı kapatabilirsiniz. Yazılı başvuru yapmanın daha sağlıklı olacağı kanaatinde iseniz şubeye giderken banka hesap kapatma dilekçesi ve kimliğiniz yanınızda bulunmalıdır.

KULLANILMAYAN BANKA HESABINDAN HESAP İŞLETİM ÜCRETİ ALINIR MI?

Yaklaşık 2 yıl önce yürürlüğe giren tebliğe göre, bankalar hareketsiz hesap olarak işlem gören banka hesaplarına hesap işletim ücreti yansıtabilmektedir. Bu ücret bankadan bankaya farklılık gösterse de her bankanın uygulamasında yer aldığı için kullanılmayan banka hesapları kapatılmalıdır.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.