Kredi Çekme Şartları Sigostasız Biri Kredi Çekebilir mi Sigortası Olmayan : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Kredi Çekme Şartları Sigostasız Biri Kredi Çekebilir mi Sigortası Olmayan

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kredi Çekme Şartları Sigostasız Biri Kredi Çekebilir mi Sigortası Olmayan

Malum herkes maddi sıkıntılar içerisinde olabiliyor tüm dünyada oldugu gibi Türkiyede’de bankalardan kredi çekerek refaha ulaşabilmek mümkün ama sigortası olmayan sigortasız ev hanımı işsiz vs biri kredi çekebilirmi çekmek için hangi şartlar gereklidir bununla ilgili bilgileri sizler için derledik sizin de yorumunuz var işse bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Bankalar kredi başvurularını değerlendirirken sigortasız çalışanlar içinde bir limit belirlemiş durumdalar tabi bunun içinde bazı şartlar mevcut bu şartlara genel olarak bakacak olursak ;

Belirli bir süre kredi kartı yada başka bir bankacılık ürünün kullanıyor olunması,
Kullanılan bu kredi ürünün kesinlikle ödemelerinin aksatılmayarak düzenli bir şekilde ödenmiş olması,

Yukarıdaki şartlara uyuyor iseniz 10.000 TL ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Ancak bu durum kesin değil yani tamamen bankanın insiyatifin de olan bir durum. Zaten kullanmış olduğunuz kredi kartını düzenli ödediğiniz taktirde Kredi Notu nuz da sigorta durumunuza bakılmaksızın yükselecektir. Aşağıdaki resimde sigortasız çalışan bir kişinin Findeks Kredi Notunda da göründüğü üzere düzenli ödemenin sonucunda belirlenen limit ve puan bazı sigortalı çalışanların puan ve limitinden daha yüksek diyebiliriz.

Görüldügü üzere sigırtasız biri için yapılacaklar bunlardır umarım faydası olmuştur.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Kredi Çekme Şartları Sigostasız Biri Kredi Çekebilir mi Sigortası Olmayan"

  1. Alper demişki

    Kredi arayışında olup bankalardan kredi kullanamayanlar;Emekli veya çalışanlar ,kredi alabilmeniz için gerekli şartları beraber sağlayabilmek için mail atınız! Mail adresim: (alprens1111@gmail.com)Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.