PTT Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler PTTKART : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

PTT Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler PTTKART

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

PTT Kart Hakkında Bilinmesi Gerekenler PTTKART

MERHABA SEVGİLİ ZİYARETÇİLERİMİZ BUGÜN SİZLER İÇİN pTT KART İLE İLGİLİ BİLGİLER VERMEK İSTEDİK.

Siz de pttkart ile ilgili bilgileri merak ediyorsanız sizlere aşagıda ki yazımız da ptt kart nedir pttkart nasıl ptt kart ne işe yarar pttkart nerelerde kullanılır pttkart içerikleri ile bilgileri aşagıda bulunan yazımız da paylaştık.

Son yıllarda kredi kartı veya banka kartı sahiplerine alternatif olarak doğan ve kısa sürede büyük bir kullanıcı sayısını yakalayan PTT kart nedir sorusuna yanıt arayanların sayısı gün geçtikçe artıyor. PTT kart Denizbank işbirliği ile hazırlandı. Bilindiği gibi Denizbank SGK ya da posta çeki alan müşterilerine bu kartı veriyordu. Yapılan bir işbirliği ile kartın özellikleri yenilendi, kapsamı genişletildi ve ortaya çok daha yüz güldüren özelliklerle donatılmış olan PTT kart çıktı.

Ön Yüklemeli PTT Kart Nedir?

Ön yüklemeli olarak da kullanıma açık olan bu karta nakit yatırabiliyor ve sonrasında hem yurt içinde hem de yurt dışında dilediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Yaklaşık 4 milyon kullanıcının büyük çoğunluğu tercihini ön yüklemeli PTT kart seçiminden yana kullanıyor. Kart sahipleri DenizbankATM’lerinden hiçbir ücret ödemeden faydalanabiliyor.

PTT Kart ile Yapılan İşlemler

Pek çok kredi kartında dahi bulunmayan özelliklere sahip olan PTT kart ile yapılan işlemler arasında tüm ATM’lerden nakit çekim yapılabiliyor olması da mevcut. Çünkü kart tüm ATM cihazlarında kullanılabilen ortak bir kart haline geldi.
Kredili hesap sayesinde hesabınızda bakiye olmasa dahi kartın nakit çekim özelliğinden faydalanılabiliyor.

PTT Kart Nerelerde Kullanılır

En çok merak edilen sorular arasında PTT kart nerelerde kullanılır da yer alıyor. Kart tüm alışverişlerde kullanıma açık… Ayrıca kart başvurularında herhangi bir kart ücreti talep edilmiyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.