Sanal Kart Taksit Nasıl Yapılır Sanal Karta Taksit Yapma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Sanal Kart Taksit Nasıl Yapılır Sanal Karta Taksit Yapma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sanal Kart Taksit Nasıl Yapılır Sanal Karta Taksit Yapma

İnternet üzerinden alışverişlerde gerçek kredi kartını kullanmak istemeyenler kendilerinin belirledigi tutar kadar alışveriş yapılabilen SANAL KART oluşturabiliyor peki nedir bu sanal kart nasıl kullanılır sanal karta taksit yaptırma hakkında tüm bilgiler yazımızdadır.

Sanal Kart Nedir?

İnternet’ten alışveriş yapmak istiyor ama kendinizi güvende hissetmiyorsanız Sanal Kredi Kartlarını kullanabilirsiniz.

Sanal Kart, Kredi Kartınıza bağlı olarak açılan, kartın fiziki olarak bulunmadığı tüm alışverişlerde (mail order, telephone order,key-in vb.) kullanılabilen ve Asıl Kredi Kart özelliklerini taşıyan bir kredi kartı numarasıdır. Sanal Kart numarası başvuru anında verilir, hemen kullanılabilir durumdadır ve tamamen ücretsizdir.

İnternet’te alışveriş yapmak istediğinizde önce Sanal Kartınıza herhangi bir hesabınızdan para transferi yapmalısınız. Sanal Kart’ın limiti sizin yüklediğiniz kadar olacaktır. Sanal Kartınızla alışverişinizi yaptıktan sonra kalan parayı hesabınıza geri aktarabilirsiniz.

SanalKart ile Taksit

Sanalkartınıza internet banakaciligi ya da atm lerden limit tanimlarsınızn tanımladıgınız limit sizin isteginize gore 1saat 2saat 1gün v.b içinde otomatik olarak sıfırlanır ve de sanalkart hesabında kalan limit normal kredi karti limitine tekrar eklenir..

1000 tl lik alişverişi 10 taksitle yapacaksınız diyelim.
kartin limitide 5000 tl diyelim.
1000 tl sanal karta aktardıgınız da kartin limiti otomatik olarak taksitli aldıgınız ürünün ilk odeme tarihine kadar 4000 tl olarak kalir…

gelecek ay taksitleri odedikçe 4100-4200-4300 ve en son taksiti odediginde ise 5000 tl ye tamamlanır

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.