Senet İle Altın Almak Elden Ödemeli Kuyumcular Altın Verenler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Senet İle Altın Almak Elden Ödemeli Kuyumcular Altın Verenler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Senet İle Altın Almak Elden Ödemeli Kuyumcular Altın Verenler

Paraya mı sıkıştınız senet ile birşeyler alıp taksitle ödemek mi istiyorsunuz biz de sizler için senetle altın veren şahıslar kuyumcular firmalar hakkında bilgiler vermek istedik siz de aşagıda yazan yazımızı okuyarak senet ile elden ödemeli altın veren kuyumcuları ögrenip ona göre hareket edebilirsiniz.

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Günümüz ekonomisinin,dış ilişkilerin,enflasyon oranlarının değişimi nedeniyle altın ve döviz kurları sıklıkla değişim göstermektedir.Bu hızlı ve sık değişime ayak uydurmak zor olduğu kadar kontrolü de güçtür.Son çıkarılan borçlanmayı düzenleme maksatlı yasayla kredi kartlarına taksitin kaldırılması durumu iyice çıkmaza sokmuştur.

SENETLE ALTIN VERENLER

Geçmişte sıkça kullanılan senetle borç takibi altın sektöründe de kısa zamanda yerini tekrar bulmuştur.Altın fiyatlarının tekrar artması sebebiyle büyük oranla kredi kartına taksit yapanların satışlarının artması,taksit seçeneğinin de ortadan kaldırılmasıyla satışların tamamen durmaya yaklaşması sektörü oldukça zor bir döneme sokmuştur.Bu zor dönemin doğurduğu en büyük tahdit altın alıp satımıyla ilgilendiğini söyleyen ama aslında tefecilik yapan fırsatçılar olmuştur.

Düğün sezonlarının açılmasıyla altın satışlarının artacağı düşüncesi tekrar eski usül senet ve çeke yöneltmiştir.Yaşadığımız şehirlerde devamlı olarak kullandığımız kuyumculara kısmen güvenebilecekken birçok kuyumcuya da şüpheli bakmamız gerektiği açıkça ortadadır.Ayrıca senetle altın satışının kuyumcuların ödedikleri vergiyi azaltmak maksadıyla fatura kesmekten kaçınacağını da gündeme getirmiştir.

Bu piyasanın büyük kısmını İstanbul daki altın sektörü oluşturmaktadır.Finansal hizmet veren şirket adı altında senet ve çeki tekrar gündeme getiren kuyumcular oldukça yaygınlaşmıştır.Ankara ve İstanbul senetle altın satışı denilince akla gelen illerimizden.Ancak altın alıp nakite dönüştürmek de kaçınılmaz bir nakit akışı yöntemi olmuştur.Bu durum altın alıp satmak gibi gözüksede tefeciliğin başka bir yöntemidir.Bu konuda piyasada bulunan fırsatçılara karşı dikkatli olunmalıdır.

Görüldügü üzere yukarıda yazımızda da bahsettigimiz üzere bu işlerde çok dikkatli olmalısınız herşeyi araştırıp ona göre hareket etmelisiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

29 Yorum yapılmış "Senet İle Altın Almak Elden Ödemeli Kuyumcular Altın Verenler"

« Geri123456İleri »
 1. Vefa demişki

  15.000 tl krediye ihtiyacım var

 2. Hidayet demişki

  Acil 15000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 3. Ömer demişki

  Kredi lazım

 4. Mine aslan demişki

  Acil 20000 tl altina ihtiyacim var size nasil ulasabirim tlf 05060601350

« Geri123456İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.