TIKLA BAŞVUR Botaş International Limited Şirketi İş Başvurusu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Botaş International Limited Şirketi İş Başvurusu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Botaş International Limited Şirketi İş Başvurusu

Botaş petrol ve doğal gaz projeleri konusunda söz sahibi 1996 yılında kurulmuş köklü bir firmadır siz de Botaşta çalışmak istiyorum diyorsanız Botaş boru hattı işçi alımı iş başvuru formu doldur konumuz da Botaşa nasıl girilir nereye başvurulur bunun hakkında bilgiler verdik ilgili yazımızı okuyarak Botaş a iş başvurusu yapabilir bu sayede sağlam bir işiniz olabilir.

BIL Hakkında

Botaş International Limited Şirketi (BIL) uluslararası projelerle ilgili olarak arz kaynağı ülkelerle ilişkilerini daha etkin ve verimli hale getirmek, petrol ve doğal gaz projeleri konusunda söz sahibi ülkelerin ve çok uluslu şirketlerin faaliyetlerine en iyi şekilde katılabilmek amacı ile 3 Temmuz 1996 tarihinde BOTAŞ tarafından kurulmuştur.

BIL, 2001 yılında BTC (Bakü-Tiflis-Ceyhan) Ham Petrol Boru Hattı’nı işletmekle görevlendirilmiştir.

BIL, Ceyhan Terminalinden tankerlere ham petrol yüklemeye 2 Haziran 2006 da başlamış ve bu güne kadar 3188 tanker ile 2.425 milyon varil ham petrol sevk etmiştir.

İnsan Kaynakları

BIL insan kaynakları stratejisi; organizasyonun ihtiyaçlarını karşılayacak yeterlilikte tecrübe, uzmanlık ve egitime sahip işgücü sağlamaktır. İşgücü ihtiyacı mümkün olabildigince yerel halktan karşılanmaya çalışılacaktır.
İş Başvurusu

Başvuru yapmak için sisteme giriş yapmalısınız.

Başvuru yapmak için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "TIKLA BAŞVUR Botaş International Limited Şirketi İş Başvurusu"

  1. neslihan bozkurt demişki

    Müge hanim sizi severek izliyoruz görüyoruz insanlara okadar yardım ediyorsunuz bizde düşündük bize de eder diye babam yatalak hasta arabaya ihtiyacımız var alacaz ama durumumuz yok babam şansımızı bir deneyek dedi bana da bir gün doğar dedi teşekkür ederim yardiminizi bekliyoruz. Numaram 05417136471Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.