TIKLA BAŞVUR Petkim Petro Kimya İş Başvuru Formu İş Başvurusu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BAŞVUR Petkim Petro Kimya İş Başvuru Formu İş Başvurusu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BAŞVUR Petkim Petro Kimya İş Başvuru Formu İş Başvurusu

Petkim Türkiye’de 1965 yılından bu yana hizmet veren enh köklü firmalar arasında yer almaktadır Petkim Petro Kimya endüstrisi ülkemiz de bir çok kişiye iş imkanı sunan güvenilir ve sağlam firmalar arasında yer almaktadır.

Siz de Petkim’de işe girmek istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri tüm detayları ile aşağıda ki yazımız da paylaştık yazımızın en altında bulunan link’e tıklayarak iş başvurusu yapabileceğiniz alana ulaşabileceksiniz.

Petkim resmi sitesinden alıntıdır.

Türkiye´de petrokimya sanayinin kurulması fikri I. Beş Yıllık Plan döneminin başlangıcı olan 1962 yılında benimsenmiş, yapılan etüt ve araştırmalar sonucunda Petkim Petrokimya A.Ş. 03.04.1965 tarihinde TPAO öncülüğünde kurulmuştur.

Petkim, Yarımca Kompleksi´nde 1970 yılında, önce 5 fabrikayı İşletmeye açmış daha sonraları da diğer fabrikalar bunu takip etmiştir. III. Beş Yıllık Kalkınma Planı döneminde Petkim´in ikinci kompleksinin Aliağa´da kurulması kararlaştırılmıştır. Aliağa Kompleksi, en ileri teknolojiler ve optimum kapasitelere sahip olarak kurulmuş ve 1985 yılında işletmeye alınmıştır.Türkiye´de petrokimyasal ürünlerin, özellikle termoplastikler’in talep artış hızı Dünya ortalamasının en az iki katıdır. Plastik talebindeki artış hızının GSMH artış hızına oranı Dünya ortalamasının çok üzerindedir.

İnsan Kaynakları / Personel

Kuruluşumuzda çalışan tüm personel 4857 Sayılı İş Kanunu ve 5510 Sayılı Sosyal Sigortalar ve Genel Sağlık Sigortası Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmektedir.
ÇALIŞMA STATÜSÜ EĞİTİM
BEYAZ YAKA % 21 TEKNİK BÖLÜMLER % 83
MAVİ YAKA(KAPSAM İÇİ) % 79 İDARİ BÖLÜMLER % 17

İş başvurusu yapabilmek için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.