TIKLA BİLDİR Akbank Kredi Kartı İadesi Nasıl Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA BİLDİR Akbank Kredi Kartı İadesi Nasıl Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA BİLDİR Akbank Kredi Kartı İadesi Nasıl Yapılır

Tüğrkiye Cumhuriyeti bankası AKBANK da diğer bankalar gibi kredi kartı kullanımına baglı olarak müşterilerinden kredi kartı aidatı alabiliyor siz de akbank kredi kartı aidatına itiraz etmek istiyorum kart aidatını geri almalıyım diyorsanız yapmanız gerekenleri sizler için aşağıdaki yazımızda paylaştık akbank kart aidatı kart ücreti geri alma yolları sizlerle.

444 00 72 Akbank Premium Müşteri Telefon Numarası..

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için sırasıyla 2 – TC Kimlik Numaranızı giriniz – NEO kart şifrenizi giriniz – 2 – 2 – 0 tuşlayınız. Müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Buradaki müşteri temsilcisi ile bir kaç dakika konuştuktan sonra sorunsuz bir şekilde kredi kartınızdan çekilmiş olan kart aidat ücretini kısa bir süre içerisinde iptal ettirerek tekrar hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

0 850 222 25 25 Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1. Kredi kartı işlemleri için
2. Bankacılık işlemleri için ( Hesap no, müşteri no ya da TC kimlik numarası giriliyor)
3. Kredi kartı ve banka kartı şifre işlemleri için
4. Başvuru işlemleri için
5. İnternet şubesi şifre ve destek işlemleri için
6. Kayıp yada çalıntı kart bildiriminde bulunmak için
7. For English

Yukarıda sıralı olan işlem menüsü AKBANK telefon bankacılığında kullanmakta olduğu sıralamadır. Yapacağınız işlemin ilk başında yazan numaraya tuşlamanız dahilinde hızlı bir şekilde o menüye aktarılabilir ve oradan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Banka hesap işletim ücretleri ve kredi kartı aidatı gibi hesabınızdan çekilen paraları 444 00 72 AKBANK müşteri hizmetlerini arayarak hızlı bir şekilde geri iade ettirebilirsiniz. Zaten müşteri temsilcisi siz kredi kartı aidatı diye cümleye başladığınız anda hemen hesabınızı kontrol ediyor ve evet şu tarihte şu kadar tutar kart aidat ücreti ekstrenize yansımış ve hemen iptalini gerçekleştiriyorum, isterseniz bu ayki ekstrenizin tamamını yatırabilir bir sonraki ekstrenizde kart aidatı ücreti iade edilmiş olarak görebilirsiniz, isterseniz de bu ayki ekstreye kesilmiş olan kart aidat ücretini eksik olarak ödeyebilirsiniz gibi net bir ifadeyle sizi memnun ediyor.

Akbank kart aidatı konusunda anında geri dönüş saglayıp müşterilerine önem verdigi için kendilerini tebrik ediyoruz diger bankaların da kart aidatı konusunda müşterilerini üzmemelerini diliyoruz.

Bu arada harcamalarınıza dikkat ediniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.