TIKLA HESAP AÇ Garanti Bankası Hesabı Açma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA HESAP AÇ Garanti Bankası Hesabı Açma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA HESAP AÇ Garanti Bankası Hesabı Açma

Garanti bankasında hesabınız yok mu Türkiye Cumhuriyeti Garanti Bankası hesabı açmak istiyorum ama garanti bankasından online hesap açma işlemi nasıl yapılır bilmiyorum mu diyorsunuz o halde sizler için garanti bankası hesabı açmakla ilgili bilgileri aşağıdaki yazımızda paylaştık siz de aşağıdaki yazımızı okuyarak garanti banka hesabı açabilir bu sayede bankalar ile tanışmış olursunuz.

İnternetten Garanti Bankası Hesap Açma İşlemi Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası hesap açma işlemi için banka şubesine gitmek istemiyorsanız, aynı işlem internet üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için bankanın resmi web adresi olan ”www.garanti.com.tr” sitesine tıklayın. Ardından sırasıyla “hesaplar” ve “hesap açılışları” sayfasına tıklayın. Karşınıza çıkan sayfada boş bölümleri doldurarak hesap açma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca bankanın 444 0 333 numaralı Alo Garanti hizmetinden faydalanarak her türlü bilgiyi edinmeniz de mümkün olacaktır. Alo Garanti telefon bankacılığı hizmeti üzerinden banka hesabınıza ulaşmanız da mümkün olmaktadır.

Ayrıca size en yakın garanti bankası şubesine giderek banka hesabı açtırabilirsiniz bunun için sizden kimlik isteyeceklerdir yanınızda bulundurmayı unutmayın.

İnternet üzerinden cep telefonunuz veya bilgisayarınız ile garanti bankası hesabınıza ulaşabilirsiniz bunun için garanti bankası web sitesine veya garanti bankası cep telefonu uygulamasına sahip olmalısınız.

Garanti bankası cep telefonu uygulamasına ulaşmak için.

Android için BURAYA

İos uygulaması için BURAYA
Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.