TIKLA SORGULA TC Kimlik No İle Tapu Sorgulama : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

TIKLA SORGULA TC Kimlik No İle Tapu Sorgulama

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

TIKLA SORGULA TC Kimlik No İle Tapu Sorgulama

TC Kimlik No İle Tapu Sorgulama

Uzun bir süredir internetten TC kimlik no ile Tapu sorgulama hizmeti veriliyor.

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ,

Devletin hizmetlerinin bulunduğu turkiye.gov.tr ‘den TC Kimlik numarası ile Tapu sorgulama hizmeti sağlıyor. Bu hizmeti kullanabilmeniz için e-devlet’e giriş yapmalısınız. Eğer e-devlet şifreniz yok ise önce bu şifreyi edinmeniz gerekiyor. Daha önce e-devlet’e girmediyseniz herhangi bir PTT şubesinden nüfus cüzdanı ve 2 TL karşılığında e-devlet şifresini alabilirsiniz.

E-devlet’in sitesine girdiğinize şifrenizi değiştirerek yeni şifre oluşturabilirsiniz. Eğer şifrenizi unuttuysanız PTT’ye giderek 4 TL karşılığında şifrenizi öğrenebilirsiniz.

TC ile Tapu Sorgulama

Aldığınız şifre ile sisteme giriş yaparak vergi borçlarından tutunda , açılan davalara kadar inceleme şansınız bulunmaktadır. Sisteme girdiğinizde Tapu Sorgulama ilgili bölümünden , Tapu ile ilgili tüm bilgileri edinebilirsiniz. Açılan sayfadan Tapu bilgilerini görebilir , yazdırabilir ya da bir kopyasını bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Yıllarca Tapu Müdürlüklerine gidilerek yapılan bu işlemlerin internete taşınması vatandaşlar açısından büyük kolaylık…

İnternetten Tapu Sorgulamak İçin Tıklayınız !

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.