Unilever İş Başvuru Formu Eleman Alımı İş Başvurusu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Unilever İş Başvuru Formu Eleman Alımı İş Başvurusu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Unilever İş Başvuru Formu Eleman Alımı İş Başvurusu

Unilever Türkiye’de 1952 yılında başlayan iş hayatı ile uzun yıllardır süre gelen hizmet anlayışı ve kaliteli ürünleri sayesinde bir çok üründe hizmet veren köklü bir firmadır.

Siz de Unilever’de işe girmek istiyorum diyorsanız yapmanız gerekenleri aşağıda ki yazımız da tüm detayları ile paylaştık.

Unilever Turkiye sayfasından alıntıdır.

Unilever olarak bu topraklardaki tarihimiz, Sunlight markalı sabun gibi ürünlerimizle yüzyıla yakın bir geçmişe dayanıyor. 1924 yılında G&A Baker Limited şirketiyle tanıştığımız Türkiye’de, ilk yatırımımız, 1952’de İstanbul/Bakırköy’de kurulan SANA fabrikasıyla gerçekleşti. Bu yatırımla ülkemiz için katma değer ve istihdam yaratmaya başlarken, bu misyonu hala aynı kararlılık ve özveriyle sürdürüyoruz. Unilever Türkiye olarak, bugün 8 fabrika yatırımımız, 5.000’i aşkın çalışanımız ve 34 ülkeye ihracatımızla Türkiye ekonomisine katma değer sağlıyoruz. Pazara sunduğumuz markalarla Türkiye’de her ay 51 milyon tüketicinin yaşamının bir parçası olarak yer alıyoruz. Tüm faaliyetlerimizde Türkiye insanının iyilik ve esenliğini ön planda tutuyoruz.

Unilever iş başvurusu yapmak için
Buraya Tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "Unilever İş Başvuru Formu Eleman Alımı İş Başvurusu"

  1. abdullah demişki

    benim asıl mesleğim alçı sıva.dışcephe kaplama*mantolama *içdış boya ustasıyım 30 yıldır bu meslek dalındayım kendime uygun iş aramaktayım yurtdışı tercihlerimdendir.bilgilerinize arz ederim* gsm 0545 240 94 47

  2. tugce dutar demişki

    merhaba ben marketletde calistim ve kent fiasinda 6ay calistim is isstiyorum yardimci lorsaniz seviniim tel 05302844073Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.