Aldatmak Aldatılğımı Nasıl Anlarım Aldatan Nasıl Belli Olur : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Aldatmak Aldatılğımı Nasıl Anlarım Aldatan Nasıl Belli Olur

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Aldatmak Aldatılğımı Nasıl Anlarım Aldatan Nasıl Belli Olur

İnsanlar yaşamının bir çok evresinde aşık olurlar evlenirler flört ederler lakin bazen bu yaşantılarında karşı tarafın onu aldattıgı hissine kapılırlar bu hisler bazen gerçek olur bazen de sadece his olarak kalır peki aldıtıldıgını anlamanın yolları varmıdır aldatan biri nasıl belli olur hadi hep beraber okuyalaım

-Aldatan erkeğin davranışları hemen değişir. Evlendiğinizde ikinize dair tüm özel günleri hatırlayan ve sevgi dolu olan eşiniz, son zamanlarda özel günleri unutuyor ve bahane olarak çok meşgul olduğunu dile getiriyorsa dikkat etmenizde fayda var.

-Eşinizin kredi kartı harcamaları birden bire arttıysa veya ortak hesabınız varsa birikiminizin gün geçtikçe azaldığını farkedebilirsiniz.

-Diğer önemli bir işaret ise ikiniz birlikteyken sürekli rahatsızlık duymasıdır. Aynı odada olduğunuzda gün içinde neler olduğuna dair soru bile sormayabilir. Hatta hiç konuşmaz. Evden çıkmak adına hiç olmayacak bir sebepten dolayı kavga çıkarabilir.

-İş yerinde daha fazla zaman geçirmek ister ve size zaman ayırmak istemeyebilir. Eşinizin sizden kaçtığını hissedebilirsiniz.

-En belirgin ipucu ise cep telefonu çaldığında siz açıyorsanız karşıdaki sesin birden kesilmesidir. Telefonundaki arama listesi sürekli boştur. Sizin öğrenmemeniz için tüm arayanları itina ile temizliyor olabilir. Aldattıkları insanlar ile görüştüklerinde ses tonları düşük olur.

-Bu davranışların genelleme olarak aldatan insanlarda görüldüğü gözlenmiştir. Ancak durduk yerde şüpheci tavırlar takınmakta doğru değildir. Onur kırıcı olan aldatma olayı ile hiçbir zaman karşılaşmamanız dileğiyle…

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.