Arabaya Reklam Alarak Para Kazanmak Reklam Almak İstiyorum : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Arabaya Reklam Alarak Para Kazanmak Reklam Almak İstiyorum

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Arabaya Reklam Alarak Para Kazanmak Reklam Almak İstiyorum

Bir arabanız var hergün trafikte ve insanların yoğun olduğu bölgeler de araç kullanıyorsunuz peki bu yaptıgınız yolu avantaja çevirmeye ne dersiniz bazı kişiler arabama reklam alayım gidip geldigim yolda yaktıgım yakıt parası çıksın yeter bana diye düşünüyor lakin arabaya alınan reklam ile yakıt masrafınızdan kat kat fazlasını kazabilirsiniz peki arabaya reklam nasıl alınır.

Arabınızı bir şirketin reklamıyla kaplatarak ayda 300 ila 700 TL kazanabilirsiniz ancak bunun için bazı şartları yerine getirmeniz gerekli. Özellikle kalabalık yerlerde veya büyük şehirlerde araba kullanıyor ve her ay belirli bir kilometre yapıyorsanız arabanıza reklam almak, sizin için harika bir ek gelir kaynağı olabilir.

Arabaya reklam nasıl alınır?
Arabaya reklam almanın ilk adımı bulunduğunuz bölgedeki reklam şirketlerine kayıt olmaktır. Online olarak da bir sürü şirket bulabilirsiniz ancak giydirmeyi yapacak ve sözleşme sonunda giydirmeyi sökecek şirketin yakınlarınızda olması gerekir. Şirketler reklam kampanyalarına göre farklı şeyler beklese de karar sürecinin en önemli aşaması sürüş alışkanlıklarınızdır. Kayıt esnasında arabanızın fotoğrafını ve sizinle ilgili ilave bilgiler isteyebilirler.

Arabanızla ilgili gereklilikler

Birçok durumda, reklam almak için belirli bir türde arabanızın olmasına gerek yoktur ancak bazı şirketler verecekleri mesajın önemine bağlı olarak sadece belirli türdeki arabaları kabul edebilirler. Arabaların temiz olması ve boyanın iyi olması gerekir. Hasarın olmaması ve çalışma sisteminin iyi olması gerekir. Giydirme temiz arabanın üstüne uygulanır. Yani hem arabanın hem de reklamın iyi görünmesi için arabanızı sürekli olarak temiz tutmalısınız. Giydirme genellikle arabaya zarar vermez ancak arabanız eskiyse veya boyasında sıkıntı varsa giydirme yapılmadan önce bu konuyla ilgili bilgi vermelisiniz. Bazı durumlarda, giydirme çıkartıldığında hasar oluşabilir.

Reklamını alacağınız şirketle yaptığınız sözleşmeyi dikkatli bir biçimde okuyun. Reklam şirketinin her ay kaç kilometre yapmanız, nerelerde gezmeniz, hangi koşullarda arabanızı bakıma sokmanız ve arabanızı nereye park etmeniz gerektiğine ilişkin kuralları olabilir. Arabalara reklam veren şirketlerin birçoğu nerelere gittiğinizi ve kaç kilometre yaptığınızı kaydetmek için arabaya küresel konum belirleme sistemi veya diğer sistemlerden kurmak ister. Her ay ödeme almadan önce şirket temsilcisi GPS verilerini kontrol eder.

Sürücüler

Reklam veren şirketler genellikle ürünlerinin güvenli şekilde kullanılan arabalarda kullanılmasını ister. Ehliyet sahibi olmak ve sürüş kaydının temiz olması en önemli gerekliliklerdendir. Ayrıca reklam veren şirket araabanızın sigorta kapsamının da olmasını isteyebilir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Arabaya Reklam Alarak Para Kazanmak Reklam Almak İstiyorum"

  1. Selim demişki

    Teşekkür ederim faydalı bilgiler var kolay gelsin.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.