Balıkesir Evde Ek İş İmkanları Sunan Kişiler İşletmeler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Balıkesir Evde Ek İş İmkanları Sunan Kişiler İşletmeler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Balıkesir Evde Ek İş İmkanları Sunan Kişiler İşletmeler

Eviniz de yapabileceginiz bir çok iş bulunmakta hem evinizde oturup hem de evinize parasal yönden katkı saglayabileceginiz işleri sizler için bu başlık altında topluyoruz siz de Balıkesir de oturuyorum evimde ek iş yapmak istiyorum diyorsanız Balıkesirde bulunan işletmeler ve şahıslarla irtibat kurarak ek iş yapabilirsiniz.

Adınız Soyadınız : Soy adınızın olması önemli değil sizlere hitap etmek açısından arkadaşlar isminiz yeterlidir, Bazı kişiler Soy isimlerini söylememe hakkına sahiptir.

İl ilçe : Hangi İl’in hangi işçesinde yaşıyorsunuz özellikle Balıkesir konusu olduğu için sadece İlçe ve mahalle yazabilirsiniz koordinasyon için önemli bir unsur olduğunu hatırlarmamıza gerek yok sanırım keza bu işlemleri yapabilmeniz adına ve sizlere en yakın firmlarla iletişim kurmanız böylelikle daha iyi olacaktır.

Mail adresiniz : Sizlere ulaşmak için mail adreslerinizi ya da sosyal medya hesaplarınızı kullanacağımız için lütfen belirtiniz.
Hangi işleri yapabilirsiniz : Malum belli başlı evlere verilen işler vardır bunların hangilerini yapabilirsiniz bu çok önemli lütfen bunları belirtiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.