Başvur TIKLA Tüpraş Başvuru Formu İş Başvurusu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Başvur TIKLA Tüpraş Başvuru Formu İş Başvurusu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Başvur TIKLA Tüpraş Başvuru Formu İş Başvurusu

Bilindiği üzere Tüpraş kendi bünyesinde binlerce işçi çalıştırıyor biz de Tüpraş tüpraş iş başvuru tüpraş başvuru formu tüpraş staj başvuru tüpraş başvuru 2016 tüpraş başvuru güncelleme tüpraş başvuru sonuçları ile ilgili bilgileri paylaşmak istedik siz de Tüpraş ta çalışmak istiyorum diyorsanız sizler için aşağıda ki yazımız da Tüpraş iş başvurusu nasıl yapılır nasıl işe girilir gerekli maddeler nelerdir gibi bilgileri hazırladık.

Tüpraş

 

Tüpraş, istihdamda tanınan eşit hakların toplumsal ilerlemenin ön koşulu olduğuna inanır, bu kapsamda işe alım süreçlerinde fırsat eşitliğine özen gösterir. Koç Topluluğu Eşitlik İlkeleri ve Uygulama Prensipleri doğrultusunda işe alım ve istihdamda tek ölçü olarak işe uygunluk vasfı aranır; ayrımcılık yapmadan fırsat eşitliği sağlanır.

Tüpraş’ta işe alım sürecinde öncelikli olarak nitelikli işgücünün şirketimize çekilmesi ve bu gücün çalışma ortamında en etkin ve verimli biçimde değerlendirilmesi hedeflenmektedir. Hedef’ i ve Değerler’ i içinde insan kaynağını vurgulayan Tüpraş, en büyük yatırımını insana yapmaktadır.

İş başvurularının şirketimizin ihtiyaçlarına göre daha etkin değerlendirilebilmesi için Internet aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Internet üzerinden yapılan başvurular daha hızlı değerlendirme imkanı sağlamakta ve farklı lokasyonlarda bulunan Rafinerilerimiz tarafından görüntülenebilmektedir.

Tüpraş ailesine katılmak istiyorsanız sizin için uygun olan linke tıklayarak iş başvuru formumuzu doldurabilirsiniz.

Beyaz Yaka’lı Personel İş Başvuru Formu

Üniversitelerin lisans ve üstü bölümlerinden mezun adaylar;

Beyaz yakalı personel işe alım sürecimizde adayların yetkinlik ve teknik bazda işe uygunluğunu belirlemede, pozisyonun niteliklerine de uygun olarak aşağıdaki değerlendirme araçlarından tümü veya birkaçı kullanılır. Adaylarla, İnsan Kaynakları departmanları ve ilgili iş birimleri gerekli görüşmeleri yapar.

İngilizce sınavı
Kişilik Envanteri
Yetkinlik Bazlı Mülakatlar
Değerlendirme Merkezi – Adayların yetkinlikleri kendilerine verilen vaka çalışmaları üzerinde gerçekleştirdikleri grup çalışması ve bireysel egzersizlerle gözlenir ve değerlendirilir.

 

Mavi Yaka ‘lı Personel İş Başvuru Formu

Meslek Yüksek Okullarının;

Rafineri ve Petrokimya Teknolojisi ,Kimya Teknolojileri, Elektrik, Elektronik, Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi, Endüstriyel Elektronik, Makine, Makine Resim Konstrüksiyon, İnşaat Teknolojisi, Çevre Koruma ve Kontrolü, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği, Sağlık Memurluğu, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri, Özel Güvenlik ve Koruma bölümlerinden mezun

Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise ve Anadolu Meslek Lisesi Okullarının;

Elektrik, Elektronik, Kimya, Tesviye, Metal bölümlerinden mezun adaylar

Mavi yaka pozisyonlarının alımları aşağıdaki aşamalardan oluşur.

  1. Zihinsel Beceri Testi
  2. Kişilik Envanteri
  3. Mülakat(lar)

Başvuru yapmak için

Buraya tıklayın

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "Başvur TIKLA Tüpraş Başvuru Formu İş Başvurusu"

  1. Salih Yüksel demişki

    Salih Yüksel Demirci ustay 05453116361

  2. Necdet Özoglu demişki

    Is ariyorum meslegim oto boyaciligiYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.