Bilmeyenler İçin Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır Burada : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Bilmeyenler İçin Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır Burada

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bilmeyenler İçin Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır Burada

Bu konumuz da bilmeyenler için Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır anlatımını yapacagız siz de Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır bilmiyorsanız sizlere aşagıda Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır bunun detaylı açıklamasını yapıyoruz aşagıda bulunan Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır adlı içerigimiz de Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır anlatımı yapılmaktadır.

MEB Gerek ilkokul, ortaokul ve gerekse lisede olsun birçok öğrenci takdir ya da teşekkürün tam olarak kaç puanla alındığını bilmiyor. Özellikle küsüratlı durumlarda takdir teşekkür alınabilir mi bu konuda ortalıkta oldukça fazla bilgi kirliliği var. Bu konuda e okul veli bilgilendirme sistemi ile örtüşen net bilgileri verelim istedik. Takdir teşekkür belgesi kaç puanla alınır

Sevgili öğrenciler hangi sınıfta olduğunuz önemli değil; isterseniz 4. 5. 6. 7. 8. sınıfta ya da 9. 10. 11. 12. sınıfta olun farketmez, takdir ya da teşekkür belgesinin not sınırları her sınıfta aynıdır ve şu şekildedir.

70 ile 85 arası Teşekkür Belgesi

85 ile 100 arası Takdir Belgesi

Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta, notunuzun tam olarak 70 ya da 85 olmadan belge alamayacağınızdır. Örneğin karne not ortalaması 69,99 olan bir öğrenci teşekkür belgesi alamaz. Yine karne notu ortalaması 84,99 olan bir öğrenci takdir belgesi alamaz. Bazı kimselerin iddia ettiği gibi e-okul bu şekildeki küsüratlı notları tamamlamaz. Bunlara inanmayın. Tam not olmadan takdir teşekkür belgesi alınamaz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

12 Yorum yapılmış "Bilmeyenler İçin Takdir Teşekkür Kaç Puanla Alınır Burada"

« Geri123İleri »
  1. ceren demişki

    Benim ortalamam su anda 82.29 teşekkür ama daha sınav var takdir alabilirim

  2. mulighed demişki

    85.36
    puanla takdir aliniyormu

« Geri123İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.