Bim Kiralık Yer Tahsisi Yeriniz mi Var Bime Kiraya Verme Başvuru Formu : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Bim Kiralık Yer Tahsisi Yeriniz mi Var Bime Kiraya Verme Başvuru Formu

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Bim Kiralık Yer Tahsisi Yeriniz mi Var Bime Kiraya Verme Başvuru Formu

Bim marketler zinciri bilindiği üzere her ilde ilçede çeşitli yerlere bir çok mağaza açmaktadır bu mağazaları kiralama yöntemi ile açıyor biz de sizler için Bim mağaza kiralık yeriniz var ise aşağıda ki kiralık yerim var adlı form aracılığı ile kiraya vereceginiz yeri bim e sunmanız için form bulunmaktadır siz de bim markete kiraya verebilecegim yer var diyorsanız aşagıda bulunan form araclığı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

bim kiralık magaza

Kiralık dükkanınız varsa BİM gibi kurumsallığını ve kalitesini kanıtlamış bir marka ile çalışmak her yönden avantaj sağlayabilir. Başvuru öncesinde bilmeniz gereken en önemli nokta, BİM mağaza açacağı yerleri ve tutacağı dükkanları aradığı niteliklere göre tutmaktadır. Yazının devamında bulunan link bağlantısından Bim’in kiralık yer formunu online olarak doldurarak firmaya ulaştırabilirsiniz. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ilk başvuru sağlanmış olur ve firma uygun gördüğünde tarafınızla iletişime geçmektedir.

Ayrıca diğer sorularınız için, aşağıdaki Genel Müdürlük iletişim bilgileri üzerinden BİM ile iletişime geçerek detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kiraya vereceğiniz yer için istenen bilgiler şunlardır.

Kiralık Yeriniz mi Var?
Önemli Açıklama

Şirketimiz mağazalarını sadece kendi imkanları ile açmakta olup, bayilik ve franchising uygulamaları bulunmamaktadır. Mağaza yeri kiralama teklifleriniz için aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Kişisel Bilgileri
Adınız Soyadınız *
Telefon *
E-Posta Adresiniz
Mağaza Bilgileri
Metrekaresi (m2) *
Satış Alanı (zemin m2)*
Bodrum Depo Alanı (m2) *
Yok
Var
Asma Kat (m2) *
Yok
Var
Semt / Mahalle *
Cadde / Bulvar *
Sokak/No *

Uyarı: Yıldızla ( * ) belirtilen alanların doldurulması / seçilmesi zorunludur.

Bim’in 5500’ün üzerinde mağazası bulunuyor. 200-600 m2 arası yerler arayan Bim’in marketler grubuna mağaza kiralamak istiyorsanız başvuru linkinden formu doldrumanız yeterli. Bim Kiralık mağaza önerisi

Tıkla formu doldur

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

7 Yorum yapılmış "Bim Kiralık Yer Tahsisi Yeriniz mi Var Bime Kiraya Verme Başvuru Formu"

« Geri12İleri »
  1. ramazan çalık demişki

    antalya döşemealtı dagbeli mahallesin kiralık 300 m2 yerim var.tarım koparatifi karşısı pazar çarprazı yola sıfır.ilgilenirseniz sevinirim.05358539774

  2. Zehra Yemenici demişki

    BEN BİMİN ACILMASINI ÇOK İSTİYORUM ANTALYA GÜVENLİK MAHALLESİ VATAN BULVARINDA BİR DÜKKAN VAR ORANIN BİM ACILMASINI İSTİYORUM

« Geri12İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.