BİM Şikayet Hattı Şikayet Etme Nasıl ve Nereye Şikayet Edilir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BİM Şikayet Hattı Şikayet Etme Nasıl ve Nereye Şikayet Edilir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BİM Şikayet Hattı Şikayet Etme Nasıl ve Nereye Şikayet Edilir

BİM marketler Türkiye’de oldukça büyük marketler zinciridir her ilde her ilçede BİM mağazaları bulunmnaktadır haliyle bu kadar büyük bir firmanın şikayetleri de olacaktır peki BİM mağazalarını personelini vs nereye şikayet etmek gerekiyor bim şikayet hattı varmıdır varsa telefon numarası vs nedir hakkında bilgilendirme yaptık.

Kalite Güvencesi

Uyguladığımız koşulsuz iade garantisi politikasıyla müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutmaktayız. Aldığınız bir ürünü hiçbir neden belirtmeden ve zaman kısıtlaması olmadan fişiniz ve kredi kartı slipiniz ile birlikte iade edebilirsiniz.
“Kalitemiz güvencemiz altındadır” logomuz kuruluşumuzdan bu yana düsturumuz olmuştur.

BİM olarak sattığımız ürünlerin güvenliği ve insan sağlığı her türlü maddi getirinin üzerinde tutulmaktadır. Ürünlerimizin yasal sınırlamalara ve BİM kalite kriterlerine uygunluğu garantimiz altındadır.

BİM olarak mağazalarımızda satılan ürünlerin fiyatlarına olduğu kadar kalitelerine de önem vermekteyiz. Kalite güvence bölümümüz, her bir ürünün yasal zorunluluklara ve BİM kriterlerine uygunluğunu test ettirerek onay vermekte ve uygun bulunan ürünler satışa sunulmaktadır. Satış aşamasında da ürünlerin kalitesi ve yasalara uygunluğu düzenli olarak bağımsız, akredite laboratuarlarda test edilmektedir.

Ürün portföyümüzün kalitesini kontrol etmek amacıyla, resmi ve özel laboratuarlar ve gerektiğinde uluslararası yurt dışı laboratuarlar ile, koordinasyon halinde çalışılmaktadır. Bu laboratuarlarda, BİM’de satılan tüm gıda ürünlerinin fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik testleri yapılmaktadır. Satışa sunduğumuz gıda ürünlerimizde, patojen olan ve olmayan mikroorganizmalar, toksinler, ağır metaller, zirai ilaç kalıntıları, veteriner ilaç kalıntıları,antibiyotik kalıntıları, kullanımı sınırlı katkı ve koruyucular, GDO varlığı vb., satışa sunduğumuz gıda dışı ürünlerimizde ise azo boyar maddeler, fitalatlar, ağır metaller vb. gibi insan sağlığını tehdit edebilen yasal parametrelerin kontrolü düzenli olarak yapılmaktadır.
Bu kapsamda, yılda en az 8000 adet gıda ve gıda dışı ürün analizlerle taranmaktadır.

Aday tedarikçilerimizin üretim yerleri, BİM’e özel soru listesi ile denetlenmekte, uygun ve yeterli bulunması durumunda, söz konusu tedarikçiler BİM için ürün üretebilmektedirler.

Mevcut tedarikçilerimiz ise periyodik haberli / habersiz denetimlerden geçirilmektedirler. BİM olarak amacımız, özel BİM soru listesi ile periyodik denetimlerden geçen firmalarımızın gıda güvenliği ve altyapı konusundaki gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri: 0850 254 44 44
Genel Müdürlük
BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78
E-posta:iletisim@bim.com.tr

Ve ayrıca ŞikayetVar üzerinden de şikayetinizi iletebilirsiniz

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

21 Yorum yapılmış "BİM Şikayet Hattı Şikayet Etme Nasıl ve Nereye Şikayet Edilir"

« Geri12345İleri »
  1. Eda demişki

    Konya Eregli eski itfaiyenin ordaki bimden şikayetçiyim özellıkle bayanlar birbiriyle ko uçmaktan kasayla ilgilenen yok

« Geri12345İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.