BURAYA TIKLA Anlaşmalı Formalite Evlilik Yapmak İstiyorum Yapmak İsteyenler : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA Anlaşmalı Formalite Evlilik Yapmak İstiyorum Yapmak İsteyenler

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA Anlaşmalı Formalite Evlilik Yapmak İstiyorum Yapmak İsteyenler

anlasmalı evlılık, anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum, formalite evlilik yapmak isteyenler, sözleşmeli evlılık, parali evlilik, anlaşmalı evlilik yapmak isteyenler, formalite evlilik ilanları, anlaşmalı evlilik yapmak isteyen bayanlar, anlaşmalı evlilik ilanları

Anlaşma ile formaliteden evlilik yapmak isteyenler oluyor bugün sizlere anlaşıp birlikte formaliteden evlilik yapmak hakkında bilgilendirici yazı hazırladık siz de anlaşarak evlenenlerden olmak istiyorum ama nasıl yapılır neler yapmam gerekir bilmiyorum diyorsanız bunun hakkında tüm bilgileri sizler için aşagıdaki yazımızda paylaştık.

Öğretmenlerin tayin, bekâr kadınların evlilik dışı hamilelik ve baskı, eşcinsellerin de cinsel tercihi gizleme gibi sorunlarını gidermek için başvurdukları en kolay yöntem evlilik olunca, anlaşmalı evlilik moda oldu.

Eczacıların diplomalarını kiralamalarına aşina olduğumuz Türkiye’de artık nüfus cüzdanlarının medeni hâl hanesi de kiralık. Bir süre öncesine kadar memur ve askerlerin tayin için kullandığı bu yöntemin alanı yıllar içinde giderek genişledi. Artık eşcinseller ailelerinden gelen ‘Evlen’ baskısını aşmak, çocuğunun babasıyla evlenemeyen hamileler çocuğa vitrin bir baba bulmak, Türkiye’de çalışan yabancı uyruklular Türk vatandaşı olup kaçak konumundan kurtulmak için evlilik yoluna gidiyor.

BOŞANMADA PAYLAŞIM SORUNU NOTER PROTOKOLÜYLE AŞILIYOR

Anlaşmalı evlilik konusunda anlaşan kadın ve erkek nikâhı kıymadan önce soluğu noterde alıyor. Kanunsuz bir işlem olduğu için notere gidip ‘Biz anlaşmalı evlilik yapıyoruz’ demiyorlar. Ancak, “Evleniyoruz. Mal ayrım protokolü yapmak istiyoruz” talebinde bulunuyorlar. Böylece boşanma esnasında evlilik süresince elde edilen mülklerin paylaşımı konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Mallar konusunda bir paylaşıma gerek kalmıyor.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

2 Yorum yapılmış "BURAYA TIKLA Anlaşmalı Formalite Evlilik Yapmak İstiyorum Yapmak İsteyenler"

  1. Batıkan demişki

    Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen bayanlara yardımcı olurum istanbul kadıköy 543 254 72 65

  2. cenk2837 demişki

    Slm ist avrupa yakasi bayanka anlasmali evlilik yapabilurim maddi acidan zir durumdayim 05380680495.Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.