BURAYA TIKLA D Smart Üyeliği İptal Etmek Nasıl Edilir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA D Smart Üyeliği İptal Etmek Nasıl Edilir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA D Smart Üyeliği İptal Etmek Nasıl Edilir

D-Smart aboneliginiz var ama artık d smart aboneligini iptal etmek istiyorum diyorsunuz ama dsmart üyeliği nasıl iptal edilir bilmiyorsanız sizler için aşagıda ki yazımız da d smart aboneligi nasıl iptal edilir d smart nasıl kapatılır dsmart üyelikten çıkma nasul yapılır abonelikten nasıl çıkılır diyorsanız sizin için aşagıda ki yazımız da detayları ile paylaştık.

Abonelik fesih işlemleri için

D-Smart bayilerine şahsen başvurabilir, faks çekebilir ya da iptal talebinizi posta yolu ile bize iletebilirsiniz. Abonelik fesih dilekçenizde, TC Kimlik numaranızın, D-Smart Üyelik numarası/ADSL hesap numarası bilgilerinizin, güncel irtibat telefonlarınızın ve imzanızın bulunması, kayıtlarımızda abonelik bilgilerinize ulaşmamız ve işleminizi gerçekleştirmek için önemlidir.

Dilekçeniz ile birlikte Resmi Kimlik Belgenizin bir kopyasını da bize ulaştırmanız gerekmektedir. İptal işlemleri, yalnızca abonelerimiz veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

Fax Numarası : 0212 478 03 33

Posta Adresi : PK:138 Şişli İstanbul

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.