Buraya Tıkla Dedaş EDAŞ Şanlıurfa Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Adres Telefonu Nedir : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Buraya Tıkla Dedaş EDAŞ Şanlıurfa Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Adres Telefonu Nedir

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Buraya Tıkla Dedaş EDAŞ Şanlıurfa Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Adres Telefonu Nedir

Yurdumuzun birçok yerinde elektrik kesintileri yaşanmaktadır biz de sizler için Şanlıurfa edaş ile ilgili elektrik kesintileri hakkında bilgilendirme yapmak istedik şanlıurfa da yaşıyor iseniz edaş yetkili birimi hakkında bilgilerin bulundugu konumuz da Urfa elektrik kesintileri ile ilgili neler yapılabilegine dair bilgileri sizlerle paylaştık.

Şanlıurfa iline ait aşağıdaki ilçeler ve bölgeler için Elektrik Kesintisi sorgulaması yapabilirsiniz:

ŞANLIURFA MERKEZ, AKÇAKALE, BİRECİK, BOZOVA, CEYLANPINAR, HALFETİ, HİLVAN, SİVEREK, SURUÇ, VİRANŞEHİR, HARRAN,

İletişim Bilgisi

Nasuh Akar Mahallesi
İnönü Bulvarı NO:35
Çankaya / ANKARA

Tel +90.312.212 69 15 Fax +90.312.213 88 73
Tel +90.312 212 69 30 Fax +90.312.213 88 74

Tedaş Tek Köy Elaktrikasyonu olarak görev yapmaktadır 2706 sayılı yasa gereğince elektrik Dağıtım Müesseselerinin kurulmasından sonra 01/11/1982 tarihinde Belediyeler Elektrik Tahakkuk ve Tahsilat Birimlerine Devredildi. 1990 yılına kadar bu şekilde hizmet verilmiştir. 1990 yılı Temmuz ayında Elektrik Dağıtım Müessese Müdürlükleri lav edilerek TEK ELEKTRİK DAĞITIM MÜESSESE MÜDÜRLÜKLERİ oluşmuş ve bu şekilde 1994 yılına kadar devam etmiştir. 1994 yılında TEK, TEDAŞ ve TEAŞ olarak iki ayrı Anonim şirkete dönüştürülmüştür.

ŞANLIURFA MERKEZ elektrik kesintisi sorgulama, AKÇAKALE elektrik kesintisi sorgulama, BİRECİK elektrik kesintisi sorgulama, BOZOVA elektrik kesintisi sorgulama, CEYLANPINAR elektrik kesintisi sorgulama, HALFETİ elektrik kesintisi sorgulama, HİLVAN elektrik kesintisi sorgulama, SİVEREK elektrik kesintisi sorgulama, SURUÇ elektrik kesintisi sorgulama, VİRANŞEHİR elektrik kesintisi sorgulama, HARRAN elektrik kesintisi sorgulama

Görüldügü üzere Şanlıurfa Urfa elektrik kesintisi hakkında bilgileri siz degerli ziyaretçilerimiz için yukarıda ki yazımız da ayrıntılarıyla verdik.

EDAŞ – Şanlıurfa Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız..

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.