BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizler için Türkiye Cumhuriyeti Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdogan’a nasıl mesaj gönderilir Tayyip Erdoğan’a ulaşmak için ne yapmak gerekir Cumhurbaşkanı iletişim numarası mail adresi gibi bilgileri paylaşıyoruz siz de Recep Tayyip Erdogana mesaj göndermek istiyorsanız yapmanız gerekenler aşagıda ki yazımız da paylaşılmıştır.

Recep Tayyip Erdoğan

Bu yazımız bilgilendirme amaçlıdır Recep Tayyip Erdoğana nasıl ulaşılır bunun bilgisi verilmiştir buraya yazdığınız yazılar kendisine ulaşmamaktadır.

Recep Tayyip Erdoğan’a Nasıl Ulaşabilirim?

Recep Tayyip Erdoğan siyaset içerisinde olduğu her dönem halkla ilişkilere önem vermiştir. Bu sebebiyetten dolayı mail adresi, telefon numarası yada internet üzerinden mesaj yoluyla kendisine iletişim yollarını her zaman açık tutmuştur. Kendisine ait olan rte.gen.tr adresinden dilediğiniz zaman mesaj atabileceğiniz gibi, E-Devlet Kapısı ( www.turkiye.gov.tr ) adresinden de kendisine ulaşmak mümkün. E-Devlet kapısı vasıtasıyla kendisine ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak, şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Telefon, Şehir gibi alanları doğru doldurduktan sonra konu başlığı ve mesajınızı yazarak gönder demeniz Cumhurbaşkanı’na ulaşmak için yeterli olacaktır.

 

E-Devlet Cumhurbaşkanı’na Yazın Sayfasına Ulaşmak İçin

TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1.451 Yorum yapılmış "BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder"

« Geri12...287288289290291İleri »
  1. muhammet bolat demişki

    sayin cumhur başkanimiz recep tayip erdoğana bir hususta bulunmâk istiyorum 20 yildır gurbet gurbet dolaşiyorum artik yoruldum ailemden devamli olarak uzağim çocuklarımdan devamlı olarak uzağım yılın en az 10 ayı evde bulunamıyom artık ailemsiz yapamıyorum çalışmaktan korkmuyorum gurbetten tiksinir hale geldim benim gibi binlerce insan vardır eminim ve şahidim bizlere bir yol gösterirsen seviniriz

« Geri12...287288289290291İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.