BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder

Sponsorlu Baglantılar

BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz bugün sizler için Türkiye Cumhuriyeti Cumhur başkanı Recep Tayyip Erdogan’a nasıl mesaj gönderilir Tayyip Erdoğan’a ulaşmak için ne yapmak gerekir Cumhurbaşkanı iletişim numarası mail adresi gibi bilgileri paylaşıyoruz siz de Recep Tayyip Erdogana mesaj göndermek istiyorsanız y6apmanız gerekenler aşagıda ki yazımız da paylaşılmıştır.

Bu yazımız bilgilendirme amaçlıdır Recep Tayyip Erdoğana nasıl ulaşılır bunun bilgisi verilmiştir buraya yazdığınız yazılar kendisine ulaşmamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Recep Tayyip Erdoğan’a Nasıl Ulaşabilirim?

Recep Tayyip Erdoğan siyaset içerisinde olduğu her dönem halkla ilişkilere önem vermiştir. Bu sebebiyetten dolayı mail adresi, telefon numarası yada internet üzerinden mesaj yoluyla kendisine iletişim yollarını her zaman açık tutmuştur. Kendisine ait olan rte.gen.tr adresinden dilediğiniz zaman mesaj atabileceğiniz gibi, E-Devlet Kapısı ( www.turkiye.gov.tr ) adresinden de kendisine ulaşmak mümkün. E-Devlet kapısı vasıtasıyla kendisine ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak, şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Telefon, Şehir gibi alanları doğru doldurduktan sonra konu başlığı ve mesajınızı yazarak gönder demeniz Cumhurbaşkanı’na ulaşmak için yeterli olacaktır.

 

E-Devlet Cumhurbaşkanı’na Yazın Sayfasına Ulaşmak İçin

TIKLAYIN

       

Sponsorlu Bağlantılar

<- Önceki Yazımız Sonraki Yazımız->

Yorumlar

1.357 Yorum yapılmış "BURAYA TIKLA MESAJ YAZ Recep Tayyip Erdoğan Mail Gönder"

« Geri12...268269270271272İleri »
  1. Rojin demişki

    Slm başkanımız sizden ricam olacak kocam şehit oğlu ona kadro geldi 2sene çalıştı amca dengesini kaybetı kadroyu da terk ettıbiz kiradayız kendimize pek fazla bakamıyoruz bu sene Allah sizlerden razı olsun Allah sizi darda zorda bırakmasın sizler sayesınde bu sene is kurdan beni okkulla personel olarak koydular ama sizden ricam bu ki bu taşeron yasasından bizi de kadroya alın bu iki şehit torununu ortadan perişan halde bırakmayın ısterseniz yolunuz izmire düştügünde gelin buyrun misafirim olun Halim’i de görün başkanım kulun kölen olayım yardım edın bize sevgılerın saygım duam hep sizinle05455198047

  2. Fatma demişki

    selamın aleykum cumhurbaşkanım.Rabbim sizi tüm kaza ve belalrdan korusun her namazında size ve türk askerlerine dua ediyorum Rabbim sizi başımızdan eksik etmesin. Siden bi ricam olacaktı umarım msjimizi görürsünüz pek umudum yok ama olsn …cumhurbaşkanım ben saglık meslek lissesi mezunum hemşireyim sanliurfaliyim hangi hastaneye başvuru yaptıysam kabul etmediler hepsını genel cevabı bu oldu torpil yoksa işte olmaz diye.ihtiyacım var bu işe yardımcı olursanız sevinirim…olmazsanız yine sevinirim çünkü siz bizim için degerlisinizz…

« Geri12...268269270271272İleri »Yorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.