Buraya Tıkla Tedaş Gaziantep Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Nedir Ne Zaman : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Buraya Tıkla Tedaş Gaziantep Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Nedir Ne Zaman

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Buraya Tıkla Tedaş Gaziantep Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Nedir Ne Zaman

Gaziantep te ikamet eden vatandaşlarımız için Antep Tedaş elektrik kesintileri ile ilgili yazımızı paylaşşıyoruz Gaziantep elektrik kesintisi ne zaman olacak hangi tarihte ne kadar sürecek Antep tedaş iletişim numaraları adresi nedir gibi bilgilerin bulundugu konumuz ayrıntılarıyla aşagıda ki yazımız da paylaşılmıştır.

Tedaş Gaziantep elektrik idaresinden hizmet alan tüm abonelerin elektrik kesintisi sorgulamalarınına,elektrik fatura öğrenme ve Tedaş Gaziantep elektrik fatura sorgulama hizmetlerine ayrıca bağlı bulunduğunuz Tedaş – Gaziantep elektrik idaresinin adres telefon gibi tüm bilgilerinin güncel haline sitemizden istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tedaş – Gaziantep elektrik idaresi kaçak şikayet telefonu ile elektrik hırsızlarını şikayet edebilirsiniz. Ayrıca ilçelerinizde elektrik kesintilerinin detaylarınıda sitemizden öğrenebilirsiniz…Sitemizde bulunan linke tıklayarak planlı plansız tüm elektrik kesintileri hakkında anında bilgi alabilirsiniz… Gaziantep ili ilçeleri Sokak aydınlatmaları ile de ilgili şikayet öneri ve görüşlerinizi sitemizden yapabilirsiniz…

Gaziantep iline ait aşağıdaki ilçeler ve bölgeler için Elektrik Kesintisi sorgulaması yapabilirsiniz:

ARABAN, İSLAHİYE, NİZİP, OĞUZELİ, YAVUZELİ, ŞAHİNBEY, ŞEHİT KAMİL, KARKAMIŞ, NURDAĞI,

İletişim

Gaziantep İl Müdürü

İL MÜDÜRLÜĞÜ İLETİŞİM BİLGİLERİ:

Adres: Zeytinli mah. ipekyolu üzeri cezaevi yanı Gaziantep

Telefon :0342 321 50 00

Faks:0342 321 50 13

TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. 01.03.2005 tarihinde resmi olarak “ TOROSLAR ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.” adıyla kurulan ve Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin, Osmaniye Elektrik Dağıtım Müesseselerini bünyesinde toplayan şirketimiz bu safhaya bir çok aşamalardan geçerek gelmiştir. Ülkemizde elektrik sektöründeki dağınık yapıyı ortadan kaldırmak ve işletmenin bütünlüğünü sağlamak amacıyla 1970 yılında çıkarılan 1312 sayılı kanunun ile Türkiye Elektrik Kurumu (TEK) kurulmuş, imtiyazlı şirketlerin görev bölgeleri ve belediye sınırları dışında tüm yurt elektriğinin üretim, iletim, dağıtım ve satış hizmetleri TEK bünyesinde toplanmıştır. Bu yapılanma ile “TEK 7. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ” olarak Adana, K.Maraş, G.Antep, Hatay, ve Mersin illerimize hizmet vermektedir.

ARABAN elektrik kesintisi sorgulama, İSLAHİYE elektrik kesintisi sorgulama, NİZİP elektrik kesintisi sorgulama, OĞUZELİ elektrik kesintisi sorgulama, YAVUZELİ elektrik kesintisi sorgulama, ŞAHİNBEY elektrik kesintisi sorgulama, ŞEHİT KAMİL elektrik kesintisi sorgulama, KARKAMIŞ elektrik kesintisi sorgulama, NURDAĞI elektrik kesintisi sorgulama

Görüldügü üzere Gaziantep antep için elektrik kesildiginde müracat edilecek iletişim bilgileri ve detaylı ayrıntılar yukarıda ki yazımız da verilmiştir.

Tedaş – Gaziantep Elektrik Kesintisi Sorgulama için Tıklayınız..

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Buraya Tıkla Tedaş Gaziantep Elektrik Kesintisi Arıza Borç Sorgulama Nedir Ne Zaman"

  1. kazim kömürcü demişki

    bağevimin elektiriği kesik şahinbey yamaçtepe gaziantep 17 defa aradım cevap yokYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.