CAPS Yapma En Detaylı Anlatım Nasıl Caps Yapılır : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

CAPS Yapma En Detaylı Anlatım Nasıl Caps Yapılır

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CAPS Yapma En Detaylı Anlatım Nasıl Caps Yapılır

Caps sözü ülkemiz de yakın bir tarihte ortaya çıkmıştır caps demek herhangi bir fotografa, resime alt kısmına kırmızı şerit ile üzerine beyaz yazıyla yapılan çoğu zaman esprili yazılardır siz de keps yapmak istiyorum ama nasıl yapılır bilmiyorum diyorsanız kırmızı şeritli caps yapmayı aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Caps Nasıl Yapılır?

Bilgisayardan Caps Yapmak;

Bilgisayarınızdan Caps hazırlamak için yardım alabileceğiniz en temel yazılım Microsoft Windows ile birlikte yüklü olarak gelen Paint programıdır. İstediğiniz fotoğrafı Paint ile açıp hizaladıktan sonra yazıyı yazacağınız alanı dikdörtgen aracıyla seçip, renk kovası aracı sayesinde işaretlemiş olduğunuz bu kovayı kırmızıya dönüştürebilirsiniz. Son aşamadaysa beyaz ve istediğiniz herhangi bir yazı tipinde bu kırmızı alanın üzerine istediğiniz yazıyı yazarak Caps’inizi hazır hale getirebilirsiniz. Eğer dilerseniz Paint’de daha farklı araçları kullanarak da (hayal gücünüze kalmış) kolayca istediğiniz Caps’leri meydana getirebilirsiniz. Unutmayın, bir işi yapmanın çoğu kez birden çok yolu vardır.

Eğer grafik düzenlemesi konusunda biraz daha üst düzey bilgiye sahipseniz veya bilgisayarınızda Adobe Photoshop yazılımı yüklüyse, bu yazılımı da kullanarak kaliteli ve profesyonel Caps görselleri hazırlayabilirsiniz.

Mobil Cihazlar veya Tabletlerden Caps Yapmak;

Mobil cihazlarınız ve tablet bilgisayarınızı kullanarak Caps hazırlamak da artık en az bilgisayardan Caps hazırlamak kadar kolay. Uygulama marketleri içerisinde yer alan Caps hazırlama uygulamalarından herhangi birini indirerek, kolayca istediğiniz Caps içeriklerini oluşturabilirsiniz. Caps hazırlamak için tercih edebileceğiniz bazı popüler uygulamaların linkleriniyse aşağıdan erişebilirsiniz;

Android tablet ve akıllı cihazlar için Caps hazırlama uygulamaları;

 

Caps Oluştur (Android)

Caps Yapıcı (Android)

Caps Yap (Android)

Caps Yapma (Android)

Easy Caps (Android)

iOS işletim sistemini kullanan iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlar için Caps hazırlama uygulamaları;

Capstagram

Caps Yapıcı

Caps Ver

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.