Çekici Kadın Olmak İçin Gereken Tüm Bilgiler Burada : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Çekici Kadın Olmak İçin Gereken Tüm Bilgiler Burada

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Çekici Kadın Olmak İçin Gereken Tüm Bilgiler Burada

Hemen hemen her kadın çekici olmak ister çekicilik için elinden ne geliyorsa yapar biz de sizler için 10 adımda nasıl çekici olunur bunun hakkında bilgiler vermek istedik siz de aşagıda yazmış oldugumuz on adımda çekici olmak ile ilgili yazımızı okuyarak çekici bir bayan olabilirsiniz. çekici kadın nasıl olmalı

10 Adımda Çekici Kadın Nasıl Olunur?

zarif olmanın yolları

1- Yürüme şekli: Yürüyüş kadınların çekiciliğini ve baştan çıkarıcılığını belirler. Bir erkek ilk önce kadının yürüyüşüne bakar Kambur yürümekten kurtulmak için tek ayak üzerinde yürümeyi deneyerek omuz ve kalçaları düzgün kullanmayı sağlayabilirsiniz böylece ilk adımı atmış olursunuz.

zarif kadın nasıl olur

2. Kedi gibi olun: Gürültülü ve agresif değil, hafif, çevik, zarif, sessiz, yani uysal bir kedi gibi olduğunuzu hayal edin. böylece sizi izleyen erkek sizi daha çok sevecektir.

güzel olmanın sırları

3. Hanımefendi olun: Her zaman zarif olun, erkeklerin size ceket tutmalarına, oturmanız için koltuğunuzu çekmelerine ve size kapıyı açmalarına müsade edin bunu yaptıgınız da karşı taraf sizin için elinden ne geliyorsa yapmaya çalışacaktır.

güzel olmanın yolları

4. Tayta veda edin: Tayt giymekten kaçının, bunun yerine çorap ve jartiyer tercih edin. Bu sayede çoğu erkeğin bakışlarını üzerinize çekersiniz günümüz de tayt giyen bayanlar bizlere göre itici gelmektedir.

çekici olmanın yolları

5. Onu kullanın: Arkamızdaki fermuarlara ulaşabiliyor olsak da bu ayrıcalığı onlara verin. Bir kadını giydirmektense soymak her zaman daha iyidir. bu seçim size kalmış yapmayabilirsiniz de :)

çekici kadın olmanın yolları

6- İç çamaşırı ve makyaj: Siyah dantelli iç çamaşırı veya korse elbisenin altından güzel görünebilir. Şımarık gözükmemek için gülmek yerine yüzünüzde hafif bir gülümseme olmalıdır.

etkileyici kadın nasıl olur

7. Bir yıldız gibi yatın: Polar pijama ve çorabı unutun. Bunun yerine dik babydoll saten bir elbise tercih edilir.

tatlı görünmenin yolları

8. Tatlı olun: Tüm vücudunuza kokulu ve yenilebilir krem sürün. Bu tatlı görünmenizi sağlar.

çekici olmanın yolları kadın

9- Flört etmekten utanmayın: Bir akşam yemeği yada partide, masanın altından dokunmasına müsade edin.

10- Oyuncaklar sadece çocuklar için değildir: Eğlenceli rahat ve maceracı olun. Sevgilinizden önce kendi vücudunuzu keşfedin. Bunun için bazı oyuncakları da kullanabilirsiniz.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.