Çift Saat Tek Saat Saatlerin Anlamları Ne Anlama Geliyor : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Çift Saat Tek Saat Saatlerin Anlamları Ne Anlama Geliyor

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Çift Saat Tek Saat Saatlerin Anlamları Ne Anlama Geliyor

Bu yazımızda çift saat anlamı yani mesela saat 14:14 gösteriyor diyelim bu ne anlama geliyor gibi detaylı bir şekilde ele alacağız sizin de merak ettiğiniz bir konu varsa bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz saatlerin anlamı saat anlamlari saatlerin anlamları saatlerin anlamları 2016 saat anlamları 2017 çift saatlerin anlamı saatler ve anlamları 00:00 ne anlama gelir çift saatlerin anlamları hakkında bilgilere aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Çift Saatlerin Anlamları

00:00 ne anlama geliyor ?

Eğer tesadüfen saatinize bakarken bu sayıları görürseniz bunun anlamı aşkınızın gerçek olduğudur. Kalplerinizin birbiri için attığını vurgulayan bu sayıları görünce ilişkinizi emin adımlarla nikah masasına taşıyabilirsiniz.

Eğer sevgiliniz olmadığı halde bu sayıları gördüyseniz şansınız açılıyor demektir. Bu sayılar sevgilisi olmayan biri için gerçek aşkın çok yakın olduğu anlamına gelir.

01:01 ne anlama geliyor ?

Seni çok sevdiğinin göstergesi olan bu rakamlar birbirinize sonsuz aşkla bağlandığınızın kanıtıdır. Saatinize bakarken bu rakamlara şahit olduysanız onu bir kez daha sevmek için yeni bir nedeniniz oldu demektir.

Eğer sürekli bir ilişki yaşamakta zorlanıyor ve bir sevgili edinemiyorum diyorsanız saatiniz size bu sayıları gösterdiyse yürek kapılarınızı aralama vaktidir . Dikkatli olun aşk artık çok yakınlarınızda.

02:02 ne anlama geliyor ?

Mutluluktan havalara uçabilirsiniz çünkü bu saatlerde gözleriniz bu dakikaları gördüyse o da sizi düşünüyor demektir. Tüm hisleriniz karşılıklı ve birbirinizin aklından hiç çıkmıyorsunuz. Aşkın karşılıklı hali demek olan bu saati gördüyseniz sevgilinize sıkı sıkı sarılmalı onu hiç bırakmamalısınız.

Eğer bir sevgiliniz olmadığı halde bu saat ekrandayken görmüşseniz sizi düşünen gizli saklı bir hayran söz konusu demektir. Gizli gizli sizi takip eden ve içten içe size aşık bu gizli hayranın farkına varırsanız , sizde ona ilgi duyduğunuz zaman bunu ona belli etmelisiniz. Çünkü sizden ufak bir ışık bekliyor.

Hala unutamadığı eski bir sevgilisi olan biri bu saatlerde takılıp kaldıysa bunun anlamı eski sevgilisininde onu düşündüğüdür.

03:03 ne anlama geliyor ?

Gecenin zifiri karanlığında saatinize baktınız ve tesadüfen bu sayılar denk geldi öyle mi? Eğer bir sevgiliniz varsa çok şanslısınız çünkü bu saatlerde bile gecenin koyusuna inat sizi düşünüyor. Hatta saatin anlamı sizi düşünmeden uyuyamıyor demektir. Aynı zamanda karşılıklı duygularını merak içinde kıvrandığı bu saatlerde ona bir mesaj atarak duygularının karşılıklı olduğunu hissettirip onu mutlu edebilirsiniz.
Henüz yeni ayrıldığınız bir sevgiliniz varsa ve bu saati çok geç olmasına rağmen gördüyseniz sakın gururunuza yenik düşmeyin. Bu saatler ikiniz içinde birbirinizi unutamadığınız hep düşündüğünüz anlamına gelmektedir.

Sevgiliniz veya eski bir sevgiliniz olmadığı halde gözleriniz bu saate takılı kaldıysa haberiniz bile olmasa da sizi düşünmekten gözüne uyku girmeyen birileri var demektir. Biraz etrafınıza dikkatlice baksanız iyi olur.

04:04 ne anlama geliyor ?

Romantizmin doruklarında bir saat dilimidir. En çok düşünen sevgililerin saati bu saattir. Ondan asla şüphe etmemelisiniz.
Bir sevgiliniz yoksa çok fazla dert etmeyin çünkü siz ayakta uyurken sizi deliler gibi seven gizli bir aşığınız var demektir.
Aynı zamanda şansın rakamı olan 4; artık şansın sizden yana döndüğünün de habercisi olabilir. Adımlarınızı dikkatli atın.

05:05 ne anlama geliyor ?

Çok can sıkıcı saatlerden birisidir. Bu saati görmemiş olmanızı dilerim ama eğer gördüyseniz artık eski sevgilinizden umudu kesmeniz gerek. Çünkü o artık sizden nefret ediyor demektir. Günün taze ışıklarının da habercisi olan bu saatlerde kendinize taptaze yeni bir sayfa açma imkânı olarak görmelisiniz ve yeni limanlara yelken açmalısınız.

06:06 ne anlama geliyor ?

Güne kötü başlamakla tabir edilen bu saati gördüyseniz, sevgiliniz varsa ondan köşe bucak saklanın Çünkü tartışmalarla dolu bir gün geçireceğiniz tehlikesi taşıyorsunuz. Hatta ayrılık kokusu veren bir saat dilimi gördüğünüz için mümkün olduğu kadar ılımlı olmaya çalışın.

07:07 ne anlama geliyor ?

Bu saatler kişinin ilişki durumuna göre çok daha farklı yorumlanmaktadır. Eğer bir sevgiliniz yoksa ve hiç olmadıysa yeni ve coşkulu bir ilişkiye başlayacağınızın habercisidir.

Bir sevgiliniz varsa onun size henüz tam olarak ısınamadığı ama bunun için çaba gösterdiği anlamına gelir

Yeni ayrılmış kişiler içinse tekrardan bir yakınlaşma belirtisi olacağına işarettir.

08:08 ne anlama geliyor ?

Bu saati tüm gören kişilere uğur getirecek bir saattir. Güne güzel bir haberle başlayıp önemli gelişmelerle devam eden bir günün habercisidir.

09:09 ne anlama geliyor ?

Bu saat dilimine şahit olan insanlar günün herhangi bir saatinde kalp kırıklığı yaşayacak demektir.

10:10 ne anlama geliyor ?

Ayrılığın saati olarak da adlandırılan bu saat size pek müjdeli haberler getirmeyecek gibi görünüyor ama üzülmeyin. Bu saatler aynı zamanda bu ayrılığı çabuk atlatacağınızı belirtiyor.

11:11 ne anlama geliyor ?

Özellikle uzatmalı bir ilişkisi olanlar evlenme teklifine hazır olsunlar.

12:12 ne anlama geliyor ?

Bir türlü kavuşamayan aşıkların kavuşma çanlarının çaldığı saat dilimidir.

13:13 ne anlama geliyor ?

Dikkatinizi sevgilinize yoğunlaştırsanız iyi olur çünkü aldatılıyor olabilirsiniz.

14:14 ne anlama geliyor ?

Gözünün içine baktığınız ama fark edilmediğiniz biri varsa eğer sevinmeye başlamalısınız çünkü çıkma teklifi alacaksınız demektir

15:15 ne anlama geliyor ?

Eski sevgilinizle ilginç bir karşılaşmaya delalettir.

16:16 ne anlama geliyor ?

Hiç beklemediğiniz bir anda gelecek olan aşk dolu bir aşk öpücüğüdür.

17:17 ne anlama geliyor ?

Dileklerinizin gerçek olacağı anlamına gelen büyülü saatlerdir.

18:18 ne anlama geliyor ?

Rüya gibi bir aşkın içinde olduğunuz anlamına gelir kıymetini bilin.

19:19 ne anlama geliyor ?

Sizden deli gibi hoşlanan biri olduğu anlamına gelir. Etrafınıza dikkat edin.

20:20 ne anlama geliyor ?

Sürpriz bir teklifle karşı karşıya kalabileceğiniz anlamını taşır.

21:21 ne anlama geliyor ?

Ruh ikiziniz ile karşı karşıya geleceğinizin sinyallerini verir.

22:22 ne anlama geliyor ?

Onunla bir kahve içmeye hazır mısın? Sana beklemediğin tekliflerde bulunacak.

23:23 ne anlama geliyor ?

Aşkın en saf halinin saatidir. Daha fazlasını aramayın bulamazsınız.

       

Sponsorlu Bağlantılar

YorumlarYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.