Devlet Yardımı Alma Devletten Yardım İsteme Mesaj Yazma : Güncel haberler Finans Spor Medya Gazete

Devlet Yardımı Alma Devletten Yardım İsteme Mesaj Yazma

Sponsorlu Baglantılar (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Devlet Yardımı Alma Devletten Yardım İsteme Mesaj Yazma

Devlet vatandaşlarına yardım etmekle mükelleftir peki Devletten nasıl yardım istenir Devlete nasıl mesaj yazılır devlet yardımı kimlere yapılır devlete ulaşmanın yolları nelerdir bunlarla ilgili bilgileri sizler için derledik aşağıdaki yazımızda paylaştık.

Birey, aile ve toplum refahını artırmak amacıyla dezavantajlı kesimler öncelikli olmak üzere tüm toplumu hedefleyen katılımcı anlayışla, adil ve arz odaklı bütüncül sosyal politikalar üretmek, uygulamak ve izlemek.

Türkiye’nin 2023’e doğru tarihsel yürüyüşünde, mutlu birey ve güçlü ailelerden oluşan müreffeh bir toplum için, zamanın ruhunu yakalayan, değişimi yönetebilen ve buna yönelik dönüşümü gerçekleştiren, sosyal riskleri önleyici sosyal politikalar geliştiren ve uygulayan bir bakanlık olmak

Bakanlık İletişim
T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı
Eskişehir Yolu Söğütözü Mahallesi 2177.Sokak No:10/A
Çankaya/ANKARA .

Tel : +90 (312) 705 40 00
Fax: +90 (312) 705 53 49

Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği:
Fax: +90 (312) 705 53 49

Dr. Fatma Betül SAYAN KAYA
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı

Fatma Betül Sayan Kaya, 31 Ocak 1981 tarihinde İstanbul’da doğdu. Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği’nden mezun oldu. NYU-Poly’de meme kanserinin görüntülenmesi üzerine lisansüstü çalışmalar yapan Fatma Betül Sayan Kaya, daha sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirerek Tıp Doktoru ünvanını aldı. 2009 yılında AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi. 2010-2012 yılları arasında Adalet ve Kalkınma Partisi kurucu Genel Başkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanlığını yürüttü. 2012 yılında yapılan kongreyle tekrar AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi ve AK Parti İstanbul Tanıtım Medya’dan sorumlu İl Başkan Yardımcılığına atandı. 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ERDOĞAN İSTANBUL seçim ofisi Tanıtım Medya Sorumlusu olarak görev yaptı. 12 Eylül 2015 tarihinde yapılan AK Parti 5.Olağan Kongresi’nde MKYK üyeliğine seçildi ve AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak atandı. 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimi’nde İstanbul Milletvekili seçildi. 25 Kasım 2015 tarihinde AK Parti Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. Çok iyi düzeyde İngilizce ve Almanca bilen Sayan Kaya, evli ve 2 çocuk annesidir.

       

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar

1 Yorum yapılmış "Devlet Yardımı Alma Devletten Yardım İsteme Mesaj Yazma"

  1. ÖMER KÜÇÜK demişki

    selamın aleyküm sayın bakanım öncelikle Allah sizleri başımızdan eksik etmesin sizler iyiki varsınız Allah devletimize zara vermesin sayın bakanım benim sıkıntım ben kamuda calısıyorum cocugum hastaydı ankaraya gidip geliyorumdum ve kredi cekmiştim ve kart borclarım coktu cok sıkıntı çekmiştim mecburun kredi cektim ve 6 ve 7 yıldır bir türlü banka kredisinden kurtulamaıyorum yaklaşık 45.000 50.000 tlye yakın kredi borcum var ödemekte ve aybaşını zor getiriyorum benim 5 tane kızım var ve 3 tane si okula gidiyor cok zor durumdayım eşim ve cocuklarım benden ayrılmak istiyor ve bende
    krediyi ödemek zorlandıgım için cok bunalımdayım ne olursunsunuz bana bu konuda yardımcı olurmusun cocuklarımdan ve eşimden ayrılmak istemiyorum yuvam yıkılmasın ne olurusnuz sayın bakanım banka taksitlerimi ödemede cok zorlanıyorum lütfen yardımcı olun yoksa intihar etmeyi bile düşünüyorum bakanım teşekkürle sizlerbizim baş tacımızsınız 05352925507 lütfen bunu ailem bilmesin yuvam yıkılmasın ne olur bakanımYorumunuz da link bulundurmayınız aksi takdir de yorumunuz yayınlanmaz. İsimsiz Yorumlar Yayınlanmaz. BÜYÜK HARF İLE YAZILAN YORUMLAR YAYINLANMAZ. Şahsa hakaret rencide edici kelime suç unsuru temsil edecek yorumlar gerekli mercilere bildirilir.